Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz PaJa1 #56090 üzenetére

    A 12t egy imádnivaló kis dög. Abszolút nem lightoztam korábban, az ELC-vel kezdtem igazából, ami nem jött be annyira (bár nem volt rossz). A 12t-nek vannak nyilvánvaló hátrányai (nincs gun dep. se elevation, hosszú célzásidő), de így is élmény használni. Pár napja még 64%-os volt vele a WR-em, és a srácok nincsenek 100%-on még. (Most a konstans lag miatt nekem játszhatatlan a játék, a próbálkozások alatt le is ment 57%-ra, várom a support válaszát a ticketemre). Már-már túl jónak is találom eddig. Stathúzásra kitűnő, 900 körüli sebzésre már 2500 feletti WN8-at ad, az meg nem ritka vele. Nem csak scoutnak használom, aktívan sebzek is vele. Pont mert megy T10-be is, ezért várós a többi tank is az ágon, hiszen ugyanilyen körülmények között kell egyre jobb tankokkal játszani :)
    Már sajnálom, hogy nem mentem a 75 győzelmes küldire vele, megvolt már, de tartottam tőle (artyzni meg nem fogok), csak nemrég vettem elő, ne porosodjon :D
    Én maximálisan meg vagyok vele elégedve (mondom, 0 light tapasztalattal, csak a kis tieres muszáj lightokkal mentem, egyébként sem vagyok jó játékos), nyilván mindenkinek nem jöhet be, de fosnak nevezni erős túlzás.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák