Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unravel

    őstag

    válasz dfsz34 #49925 üzenetére

    Ez egy játék. Fogadd el a szabályokat ahogy vannak! Ne akard újraírni őket! :)

    Agyzsibbasztóak a "győzelem az miattam, a vereség a csapat miatt történt" féle játékosok.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz dfsz34 #49925 üzenetére

    Az 1-es pont azért nem megvalósítható, mert minden tanknak van egy súlya és az alapján osztja a két oldalt. Tehát nem tud variálni 30 kiválasztott esetében, mert akkor valamerre eldőlne a tank súlyozás. Persze lehet, hogy ezt egy jobb játékos tudja kompenzálni, de gyanítom nem két percig gondolkodtak ezen mire kitalálták és bevezették.
    10 napja nézem a napi statomat, amit jól lehet a wotinfo.net-en követni.
    Jelenlegi win százalékom 54.33.
    Ebből a 10 napból egy olyan nap volt, mikor jelentősen eltért ettől, ezen a napon a WN értékem is nagyon eltért a jelenlegitől. A többi napon volt, hogy ennél 1-2 százalékkal kisebb win arányt produkáltam, de a WN értékem sokkal, de sokkal jobb volt, mint a jelenlegi.
    Ahogy már sokan írták itt, a rossz sorozatra mindenki jól emlékszik, de mikor jól megy azt kevesen veszik észre. Direkt ezért követem én is, bár én pontosan érzem, hogy rendben van mind az MM, mind a randomfaktor. Természetesen sokszor nagyon bosszantó és nagyon jó meccsek mennek el rajta, de máskor viszont észrevétlenül kapja vissza az ember ezeket.
    Kék játékosként 10-ből 1 rossz nap szerintem teljesen rendben levő dolog. Ez zöld játékosnál ez 10-ből gondolom 2-3, egy sárgánál meg mondjuk 4, tehát még náluk is több a jobb nap mint a rosszabb, főleg ha fejlődik is a játékos.
    Azt még hozzátenném, hogy csak egyedül játszom. Gyanítom szakaszban, ha WN-em nem is nőne az egymástól elvett sebzések miatt, de a győzelmi százalékom tuti. Szóval, akit zavar, hogy keveset nyer, annak a szakaszozás tuti segít.

    Talán kicsit lehetne csökkenteni a 25%-os random arányt, de valószínűleg nem véletlenül ennyi. Muszáj a gyengébb játékosok miatt. Egy közepesen jó játékos már együtt tud élni vele véleményem szerint.

    A medálért full xp már egy jó lépés, nekem bőven elég lenne már az, ha a top3 xp-s kapnak teljeset

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák