Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz diegho #46757 üzenetére

    egyetértek... tudom extrém, de nekem is tetszik mikor valakit körbeautózol és okosan úgy végzed ki mint hogy szembe állsz vele, és akinek nagyobb a dps-e az nyert...

    mondjuk az jut eszembe mikor egy KV4-et egy tigris 2-vel autóztam körbe... nah az nekem extrém volt, hisz a tigris 2 se valami gyors, de láncolgatva megoldottam én nyertem :)

  • dfsz34

    őstag

    válasz diegho #46757 üzenetére

    Azért én megnézem azt a hetes scoutot, ami szemből mozgás közben ementálira lövi az is4-t. Melyikre gondoltál egyébként? Mert amx,t71 202-210 átütés arannyal, ráadásul táras, tehát jóval előtte be kell már tölteni, de ez minden csak elsöprő erő nem, ráadásul elég lassan is céloznak be, hacsak nem akarnak ott maradni, akkor nem fogják kényelmesen kivárni a teljes becélzást, afk panther az passz, azt nem ismerem és ellenfélnek is ritka. A wz131-nek van egyedül emberes arany lőszere, ha arra gondoltál, de ott a 85mm-esnek elég kicsi az alfája, a 100m-nek meg alig nagyobb az alfa, de a rof és a célzás idő meg botrányos.

    Komolyan nem értem ezt az arany hisztit. Nagyobb tier-ben a kevés elcseszett tankot kivéve mindnek van elégséges átütése arany nélkül is, úgyhogy arra nem lehet igazából fogni a találatot. Kisebb tierben meg egyszerűen szükség van rá, amikor az mm szerencsétlen gyenge ágyújú tankot ereszt össze egy bunker tankkal. Illetve ha stock tank van, akkor majdnem minden tierben igaz az, hogy arannyal lényegesen könnyebb a sebzés.

    Érted, az a része engem nem érdekel, hogy a statot pumpálja arannyal valaki és mennyivel lenne kevesebb a statja neki arany nélkül, mert semmi illegálisat nem csinál. Nem csal, nem vesz igénybe olyan segítséget, ami csak neki van stb.

    Evvan, rá kell egy kicsit áldozni anyagilag is a játékra és kredit termelőt tankot vagy prémiumot venni és akkor nem arról menne naphosszat a szájtépés, hogy miért lőtt arannyal az ellenfél.

    De ha arany lőszer, akkor vegyék el a modulokat, álcafestést, fogyóeszközöket, micsoda dolog az, hogy akinek van kreditje, az meg tudja venni ezeket?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák