Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz #43783936 #46148 üzenetére

    Én is most vettem meg a KV2-őt. Elég sokat megyek T6-ba a SU100Y miatt és mindig idegesített a sok paradicsom. Gondoltam kéne valami masszívabb tankocska, hogy jobban élvezzem a hülyék jelenlétét. T150 már volt, a KV1S túl snassz így maradt a KV2.
    Először én is a 107-el használtam de untam és ma átmentem a trollágyúra. Imádom!!!
    Épp az előbb lőttem vele 833dmg egy Tigris I-be!! HE volt betöltve és ahogy kanyarodott ráláttam a tornya tetejére és BUMM! Szegény azt hitte meteor zuhant rá. ;] Persze lassan tölt de hát valamit valamiért. A lassú célzása jobban zavar.
    Igazi fun tank. :DDD

  • jano_77

    nagyúr

    válasz #43783936 #46148 üzenetére

    Én is a 107-el használtam, szerintem használhatóbb mint a troll. Persze kinek a pap.....nekem a lánya ;]

    KV-4-nek nem is a nagy ágyújával van gond, hanem azzal, hogy böszme lassú és tényleg elég könnyedén átütik. :U

    (#46157) Jolet: Gratula! De azért ehhez az eredményhez kellett a "káprázatos" ellenfél is. ;) De mostanában én is mindig azon az oldalon futok át a csata elején a túl oldalra.....bízva abban, hogy a többiek majd lövik is a spottolt tankokat.

    (#46169) Mogyesz75: sajna egyre többször futok olyan csatába, ahol 4-5 arty van oldalanként. :O

    (#46172) bullseye: nem értem, ez miért téma minden 2. napon? annyiszor ki lett már tárgyalva, hogy ezer oka lehet annak, hogy éppen gold-al lőtt rátok:
    1. az volt betöltve, mert a nagy tankra számított, Te épp oda kerültél elé a kisebb tankoddal
    2. burzsuj, rohadásig van ezüsttel, csak aranyat visz magával
    3. többször lepattant, nem akar tovább kockáztatni
    stb.

    (#46175) KaLeun: tegnap meló után haza érve leültem a gép elé játszani és egészen elviselhető volt a lag és ping (garázsban 35, játékban 60 körül), majd eltelt kb 2 óra (18:30) és felugrott a ping (garázsban 115, játékban 140 körülire). Ezek szerint függ attól is, hogy hányan vannak fent a szervereken?!? :F Igazán csinálhatnának már vmit a nyomik, mert ez felháborító, hogy eltelt a patch óta már 2 hét és semmit nem tettek ez ügyben.! :W

    (#46176) mefistofeles: nagyon oda figyelsz arra, hogy ne derüljön ki a játékbeli neved. ;]

    (#46184) kgergely23: vegyél olyan prém tankot, ami tier limites és csak +/- 1 osztállyal teszi fel vagy le.(Matilda IV, Churchill III, IS-6, KV-5, Pz. V/IV - ua ez Alpha, Pz V/M10, Jagdtiger 8.8, T14, M4A2E4, Super P., ) Van választék!

    (#46189) KaLeun: tegnap többször is volt olyan, mikor ellőttem magam, hogy se lövés nem volt látható, se hang nem volt, csak azt láttam, hogy sebeztem!? :F

    (#46206) Diarmand: besírtam a röhögéstől....qma jó! :C :D

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák