Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g85j

    tag

    válasz Tuco Ramirez #45966 üzenetére

    Eddig egy pár kódot ellőttem én is meg vettem 1szer SP-t, majd becseréltem SU122-44re, majd azt is eladtam, de mostanság olyan akciók vannak, hogy brutál...
    Prém nékül és prém tank nélkül is simán fenn lehet tartani 2db. 10-est....szerintem.
    Az akciókkal meg lehet lassan ezüstöt gyűjtögetni.
    Én pl. a nem szeretem (stock) tankokat csak duplázgatom, lassan gyűlik a free xp is és lehet fejleszteni.
    Lassú a haladás, de simán megy ingyen is.
    Egyébként tényleg 1 géniusz volt aki ezt így kitalálta, oktatni kellene közgázon.

    Én ha pénzt fogok újra költeni rá, az majd egy kevés aranyért lesz, azt is csak a felszerélesek áthelyezése miatt....
    Szóval nem feltétlen kell prém, meg arany T7 felett.

  • dfsz34

    őstag

    válasz Tuco Ramirez #45966 üzenetére

    A másik fontos dolog, hogy a WoT esetében szinte fel sem merül vagy csak nagyon nagyon kevés emberben, hogy lehúzzák pénzre, mert sokkal jobban megérti az ember, hogy pontosan mit kap(hat) a pénzéért.

    Többször éreztem már úgy, hogy lehúztak, amikor megveszek egy játékot és nagy dérrel-dúrral beharangozták, aztán egy nagy nulla vagy csak nekem nem tetszik.

    Illetve valamiféle tiszteletet érez az ember, hogy ilyen brutál munkát belefektettek ebbe a játékba és odaadják ingyen, csak játsszál. Számomra legalábbis valamiféle helyreállított tisztesség érzése volt, amikor aranyat vettem, meg jó hasznát is vettem neki, dupla haszon. Ez független attól, hogy most ingyen is lehet vele játszani, mert én megértem, hogy a fejlesztőknek is élnie kell valamiből és a játék sok szórakozást adott nekem, valamiféle ellentételezés teljesen korrekt dolog szvsz

    Más, Tiger I valóban alkalmas erős stat húzásra, legalábbis wn7-t biztosan. Ebben a helyzetben valóban jobb a Tiger, mint a T29, amikor jönnek rám az ellenfelek, mint a sáskák és a dpm-el kiszedem a kis csibészeket egymás után. A T29 meg magas tier csatákban jobb, sokkal, szvsz, mert azzal harcolni is lehet.

    Győzelem!
    Csata: Hidden Village 2014.02.24. 13:28:36
    Jármű: Tiger I
    Szerzett tapasztalat: 6 717 ( x3)
    Szerzett kredit: 101 119
    Csatában elért Achievement: Acélfal, Nagy kaliber, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

    Ez a kredit számolás egy nagyon érdekes dolog, volt ez a triplázó csatám ma T29-el
    Győzelem!
    Csata: Highway 2014.02.24. 12:38:17
    Jármű: T29
    Szerzett tapasztalat: 5 454 ( x3)
    Szerzett kredit: 57 000
    Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

    Sebzés Tiger: 3856 T29: 3006
    Spot Tiger: 526 T29: 99
    Kill Tiger: 5 T29: 2
    XP Tiger: 1445 T29: 1212

    Az odáig rendben van, hogy a Tiger többet sebzett és több kill, csakhogy csakhogy top tier csatában volt, tier5-6-kat lőttem és egy black prince volt egyedül tier7-es.
    A T29 meg az legutolsó tank volt a listán, sebeztem is8, proto, t34, wt pz4, gw tiger p, mind tier 8 vagy 9

    A T29-el ráadásul sokkal többet mozogtam, a Tiger-re szinte rámásztak az ellenfelek, csak jól használtam a side scrapet, a domb takarást meg a beforgatást és a dpm elintézte a többit. Viszont kilőtték a motorját és a javító már elment a lövegre, úgyhogy alig mozogtam vele.

    Mindennel együtt kap a tiger 233-al több xp-t, amit azért sokallok, mert a T29 egy lényegesen kegyetlenebb csatában kellett helyt álljon tier8-9 ellenfelek ellen. Brutál városi harc és 3 másodperccel a vége előtt lőttem ki a protot arany lőszerrel a bázisnál, ahol végig kempelt, hajszálon múlt a győzelem is. Néha logikátlan ez számomra, ahogy az xp-t számolja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák