Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz Lipton #42514 üzenetére

    Az én véleményem az, hogy minden tankot érdemes elitre fejleszteni. Egyrészt lehet, hogy egy modul nem fontos akkor amikor az adott tankkal játszol de lehet másik ágon pedig jól jön, hogy már ki lett fejlesztve. Másrészt még az elején elindultam egy adott ágon csak azokat a tankokat fejlesztettem ki amikkel akkor akartam játszani utána viszont többször előfordult, hogy vissza kellett vennem tankot, hogy kifejlesszek más tankot is ami elég sok kreditbe került plusz kezdhettem megint 75%-os legénységgel.
    Az IS ág a gyorsabb, kevésbé páncélozottabb ág, a KV-s ág a nehezebb páncélozottabb. Az ágyúk ugyan azok. A med ág az egyik legjobb.

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz Lipton #42514 üzenetére

    KV-1S nagyon jó alfa sebzés, kifejezetten kellemes sebesség, torony tud pattogni. Az elején még ki van herélve szegény, minél előbb kell rá a nagy löveg.
    IS sajnos ugyanaz, mint a top KV-1S csak egy szinttel feljebb. Emiatt majdnem abba lehet hagyni ezt a vonalat, DE NE TEDD. Fog összeszorít, szopóág űző szertartás napi 3-szor, két leszarom tabletta kíséretében.
    IS-3 az imádott! Grindelés ezerrel a BL-9-ért, onnantól boldogság! Jól pattint, arctámadás mehet vele, sebesség megfelelő. 2-3000 pattanót simán összelehet szedni kis ráérzéssel. Pontosság jobb, mint az átlag orosz lövegek.
    IS-8 kicsit fura, mert az elején visszajön az IS érzése, viszont a 10-es löveggel már használható lesz. Szerintem ez a tank nem feltétlen első vonalas, arctámadó stílusra van. Inkább fél vagy egy sorral hátrébbról kell vele lövöldözni. Kicsit papírtank érzés.
    IS-7 Nem tudok mit mondani, nekem nincs sajnos.

    T-150 Lomha, mint ezen az ágon szinte mindegyik tank. Stockként szidod, mit a bokrot. Viszont mikor meg lesz rá minden, olyan érzésed lesz mintha egy másik tankot kaptál volna. Jó sebzés / átütés. Élvezetesebbé válik a játék vele.
    KV-3 Jó páncélzat, pattogós test (beforgatás, riszálás persze kell), megfelelő löveg. Nem fogsz vele rohanni, de egy igazi "pusher". Elindulsz, és folyamatos nyomást tudsz az ellenfélre kényszeríteni, megfelelő támogatással megállíthatatlan.
    KV-4 Az "omlás" 100 tonna feletti súly, ütközni nem sokan mernek veled, továbbra is jól pattintó test. Az első 3 löveg itt már kevés lesz, hajtani kell a "hosszú-puskára"

    ST-I és IS-4 nekem nincs, majd a többiek biztos segítenek.

    KV-2 a TROLL. Lassú, brutálisan nagy célpont viszont a 152 mm-es löveggel igazi FUN. Azzal a löveggel akár Tier 8-ban (esetleg szakasszal,patrikgtaivs fórumtárs írása:Sokan szidtak minket a körök elején, hogy KV-2-vel jöttem, de jogtalanul. Ez nagyon nem olyan, mint egy normális T6 tank, szépeket lehet vele alkotni még T10-ben is. Sokszor előfordult, hogy nem egy T9-10-es tanknál sebeztem vele többet. Márpedig azért is bevitetem majd T10-be, ha beleegyezik a szakasztárs, mert így jobban jön az XP és többet is lehet sebezni.) Ritkán fogsz vele lőni, de akkor általában 1-ből 1 tank a számládon, természetesen Tier 6-ig. Utána viszont ha a tankok hátulját sikerül eltalálni minimum kigyújtod. Viszont kell bele a jól képzett legénység!!!!! Amit nem szoktam érteni sokan a 107 mm-es löveggel használják, úgy már szerintem hátrányban van a KV-1S és a T-150-el szemben.

    A medekről sajnos nem tudok mit mondani.
    A TD ágon a SU-152 és ISU-152 igazi morál romboló.

    [ Szerkesztve ]

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák