Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Fel #423 üzenetére

    Grafikai beállításokkal variálásával próbálkozz, nekem is széjjel van mod-olva a játék, de látszik a tracer rendesen. Ergo szerintem az ismertebb, népszerűbb mod-ok nem okoznak ilyen hibát.
    Mivel gyengébb a VGA-m, én némileg visszavett grafikával játszom, mintha korábban lettek volna olyan vélemények, hogy minél magasabb graf beállításokkal játszik valaki, annál kevésbé látszik a tracer...persze ez lehet csak urban legend.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Fel #423 üzenetére

    Szia Fel!
    Tegnap este mentem néhány karikát a GWP-vel és nálam rendesen látszódnak a nyomjelzések....azt már figyelted hogy úristen nézetből totál ráközelítve a sárga levelű bokrok levele szinte rezeg ha egy egy ellenséges arty áll bent alatta....megvan a normál szél okozta mozgása, de egy olyan rezgés is van mintha hőáramlás során vibrálna a levegő...... Ennyire még nem lehet ott a játék fizikája, aztán lehet mégis.....orosz fórumokon tűnt fel először hogy írtak erről, aztán elkezdtem tudatosan keresni, és működhet, de ha nem szedem ki egy lövésből, csak akkor tudok meggyőződni a dolog igazáról, mikor a csata végén látom az összesítőt és kiderül hogy sebeztem olyan ellenséges arty-t, amit a játék közben sohasem spotoltak.....érdemes figyelni, ha teszemazt mindenki lapul és úgysem történik semmi....

Új hozzászólás Aktív témák