Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz BandiHUN #41433 üzenetére

    Youtube videókat nézegess. Mindegyik ág használható, de első körben valamilyen jobban páncélozott tier 5-6 tank megcélozását ajánlanám, mert azokkal jól meg lehet tanulni az alapokat. Ilyen pl a KV-1.

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz BandiHUN #41433 üzenetére

    Tier 1 leginkább arra való, hogy megismerkedhess a játék alapjaival. Sok taktikai érzék ott tényleg nem nagyon lesz, mivel mindegyik tank lassú és papírból van, ha betak T2-esek mellé, akkor meg pláne szopacs van. De olyan szinten hamar letudható, hogy az már tényleg semmiség. Tier 2-ben kezded el kóstolgatni a különböző járműfajtákat, mint arty, tank destroyer és medium. Amiből később az ágán nehéz tank lesz, az lassú de jobban szól az ágyúja, ami gyors, abból meg felderítő lesz. TD más stílust is megkövetel, azzal mindig a háttérben kell maradni, legalábbis a heavy és med tankokkal kell felfogatni a golyókat, cserébe rendesen oda tudsz csípni. Tier 3-nál jönnek majd az élvezetesebb ütközetek, hisz' ott már van felhozatal tankok terén. Itt már nem csak az amcsi T18 fog one shotolni, ha nagyon nem figyelsz és könnyű tankkal vagy. Itt tudod eldönteni, hogy mi fekszik neked igazán. Tier 4-től felfele meg egyre kiélezettebb lesz a küzdelem, új pályákra kerülsz, szem előtt kell tartanod, hogy merre akarsz majd fejlődni és jól meg kell válogatnod, hogy mit veszel, mert viszonylag sokat leszel ezen a szinten.

    Pár tanács a saját tapasztalataim alapján:
    - francia heavy vonalat messziről kerüld el
    - a Chi-Ha eredetileg japán med tank, nagyon jó a kategóriájában, ellenben a kínai változata könnyű tanknak van besorolva, azaz bedobja ötösök közé is felderítőnek ami egyrészről szar mert nem tudsz érvényesülni, másrészről nem vagy elég gyors felderítőnek. Az M5A1 ellenben jobb.
    - ne pazarold az ezüst goldammora

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • zsolthee

    senior tag

    válasz BandiHUN #41433 üzenetére

    Tegnap hamar kikapcsoltam a WOT-ot mert 8-9-es szinten is ez volt néhány csatát leszámítva.Elbújnak egy bokorban,állnak és várnak a sült galambra miközben jön az ellenséges light. Persze nem tudják kiszedni és mire KV4-el a helyszínre érek, 6-0 az állás a pirosaknak. Idegesítő, hogy nem tudtam semmit se tenni az eredmény megváltoztatásáért hiába voltam vele top tier. A páncélozottság a létszámbeli fölény ellen semmit sem ér. Kínomban beviszek 3-4 lövést, aztán ennyi. Jó csapat nélkül vége ennek a gépnek, ezért is rágtam be rá annyira. Amint meg lesz az XP az ST-I-re, adom el a francba.

Új hozzászólás Aktív témák