Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtmod

    senior tag

    válasz sith7 #40573 üzenetére

    pedig az volt. megnéztem mielőtt kikapcsoltam. sajnos visszajátszás nincs. 390/390/465, de rajtam 5 és 600 felett ütött. nem gyulladtam ki meg hasonlók. van egy-két bosszantó dolog ebben a játékban. pl. gw. pantherrel 1200 körül lehetne sebezni, de 500 felett eddig csak úgy sikerült, hogyha égett is utána. ugyancsak artinál, ha csak egy kicsit is megmoccan a célpont kilővés után, de ugyanoda visszamozog, 10-20 méterrel eltérül a lövedék bármilyan irányba. ha egy kilőtt tank mögött van a cél, de jó szögben vagyok, akkor se sikerül szinte soha eltalálni. (artival) ha kilővés után eltűnik a célpont, rika esetben csapódik oda a lövedék, de olyankor is alig fodul elő, hogy jóváírja a találatot. pl. domb két oldalán vagyunk az ellennel közel egymáshoz. mozgás közben eltűnik, mire felbukkanna nem lehet tudni, hogy tovább jött vagy visszament. sokszor fizettem rá, hogy vártam egy kicsit, mire belém lőtt, és abban a pillanatban láthatóvá vált. mindez pár méterre tőlem. akkor, időnként alig sebeznek a tankjaim, de engem bárki tud amortizálni. ez a legbosszantóbb egyébként. adott egy tetszőleges tank, sebzem különböző helyeken, de másnap ha cigánykereket hányok, akkor se tudok vele mit kezdeni. ezek a sebzések amúgy is érdekesek. hogy lehet pl. a kv-1s-nek akkora sebzése, mint az e75-nek a 9-es löveggel??? annak ráadásul több is volt korábban a 122-essel, csak levették. lehetne oldalakon keresztül sorolni ezeket. össze-vissza állítgatják a masinákat, függően attól melyik lobbi sírt erősebben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák