Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz Antonius1978 #39966 üzenetére

    Állíts be nemzetközit, ott még japán, kínai stb. vernyákolást is hallhatsz! Legalább nem csak egy nyelven tanulod meg a báró (Ricochet) :DDD nevét.

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Antonius1978 #39966 üzenetére

    Modokkal kb 2,5x annyit tudsz a csatáról, mint nélkülük. Ezek az adatok pedig fontosak, lehet pont azon múlik a csata, hogy tudod, xy tank volt-e már spotolva, és ha igen, hol.
    Lehet, hogy nálam is eszik az fps-t, de nem tud érdekelni, inkább felraktam a 25%-os textúrát. Sőt még gnomefather hangokat is használom, hadd egye az a 8 giga ram-ot, mert a gyári hangok nagyon sz*rok ezekhez képest (főképp a motor, a lövéshangok még viselhetők). Egyébként én is utálom az angol legénységi hangot, ki is cseréltem, ha amcsi vagy angol tankkal mennek, oroszul beszél a rádiós. Mondjuk a magyar az még rosszabb, mint az angol. ;]

    (#39972) scyllarus: Nekem is a kedvencem az orosz, bár szerintem az angolon kívül az összes nagyon jó. A готов-on kívül szvsz ezek a legjobbak: есть попадание, уничтожен, есть пробитие, van még rengeteg, de ember legyen, aki ezeket le is tudja írni. A franciában is vannak jók: Que la spectacle commence, Ils sont salement touchés, stb. A kínain meg a japánon néha meg lehet szakadni, olyanokat mondanak, a német meg valamikor olyan, mintha énekelne. :)

    (#39974) szbalogh: Köszönöm! :R

    (#39995) nyunyu: Azért nem teljesen, eddig minimum 150+ mm-es kaliberű lövegre volt szükséged, hogy meglegyen a 3x-os overmatch 70° felett a tetején vagy az oldalán. Ezek után még egy 122-essel akármilyen szögből képes leszel belőni az oldalát és a tetejét (még 70° felett is). Én azért sajnálom, mert a 9-es Foch már most sem egy nagy szám, meg a T10-esnél is csak a win rate-ekkel voltak bajok, attól függetlenül már alapból erősen balanszolt tank volt a Foch 155.

    (#39999) Atlantis: :R

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák