Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elf

    aktív tag

    válasz Richard! #250949 üzenetére

    Ennyi menetből ne nézz átlagot. Te is tudsz olyat hogy dobálod a kockát és 6x egymás után egyes lesz. Pont nem jelent semmit.

    De beszélgessünk mint játékos a játékossal. Te miért játszol ezzel a játékkal?
    Mert ha szórakozni akarsz akkor ne néz statot.
    Ha a stat érdekel akkor nézd meg a tomato.gg-n mivel vagy a legjobb és csak azzal told.
    Ha a kettőt együtt szertnéd ahhoz kiemelkedő képesség kell hogy bármelyik járművel úgy tudj szórakozni hogy közben nyersz is.

    Nálam pl. nem azokkal a tankokkal a legjobb a stat amikkel szeretek játszani, de leszarom mert játszani szertnék. Csak a szép számok kedvéért nem fogok olyan tankkal menni ami nem tetszik mert nekem az onnantól lenne munka szórakozás helyett.

    Szóval, nálad mi a cél?

  • Puculo

    aktív tag

    válasz Richard! #250949 üzenetére

    Mire meglesz a 15k csata, már 50% fölött leszel. ;) Amúgy fölösleges nézegetni a statot, mert az a szint ahol számít, mi átlag júzerek fényévekre vagyunk tőle. :K A nashorn jó kis td, de sok pályán szinte használhatatlan. Nagyon rászorul a jó pálya és spot támogatásra. Szóval szerintem a maga szintjén kevesebb ráhatással van az ütközet kimenetelére mint egy med. Mondom ezt úgy, hogy tankvadász párti vagyok. De egy végjátéknál vele nem tudsz odaérni mondjuk bázist foglalni vagy védeni. Cső td-vel kiszolgáltatottabb a játékos. Kapsz vele városi pályát, és teljesen a perifériára szorulsz. Ha meg bemegy az ember vele a sűrűbe, akkor nincs páncél és mozgékonyság ami megvédene. Ha a stat mégis fontos, akkor olyan vassal kell menni ami sokoldalúbb, kevésbé pálya érzékeny tank. Nekem a fun számít, ezért én nyugodtan páncélvadászgatok tovább.. :DD

    " Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

Új hozzászólás Aktív témák