Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz phoenix1989 #243438 üzenetére

    humor volt, csak nem jött be ;) mindenki mást keres a játékban, nekemis van olyan prém tankom amit ládából nyitottam és nem mentem vele egy kört se, nem is fogok, csak azért nem adom el, hogy legközelebb ne nyissam ki. pazarlás? lehet, de egy játékban nem azért veszek valamit mert szükségem van rá hanem mert a birtoklása (vicces egy pixeltanknál erről beszélni de engedjük el) örömet okoz, ahogy Szibilla is írta, megvette a Liont de nem ment vele még, hát még milyen ha bejön a tank :D

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

  • hulp01

    senior tag

    válasz phoenix1989 #243438 üzenetére

    Na, azért a pérmium 8-as BZ meg a nem prémium közötti különbséget nem nagyon lehet egy vállrándítással letudni. Ott azért nagyon durva a különbség. Amúgy nekem sincs meg, nem azért mondtam. És igen, én is szigorúan f2p-ben tolom és úgy vagyok vele, hogy azzal játszok, amik tetszenek. Maratonokból van pár pérmium tankom, szerencsére a LIS és a shrek köztük van, azokkal jó játszani. Rankedből volt goldom, azzal be tudtam cserélni az elc-t. Rankedből megvan a kpz meg még pár másik. Amúgy meg Skodával tolom, mert azt nagyon szeretem. Úgy tűnik nagyon illik a játékstílusomhoz. Ha jön be új ág, azon vagy elindulok, vagy nem, ha vacak, abbahagyom. Szerintem tök simán lehet még f2p-ben nyomni, aki nincs ráfeszülve az új prémium tankokra meg annyira szar játékos, hogy nem tudja fedezni a játékát creditből még t6-ban se, annak lehet, hogy muszáj pénzt költeni, de másnak szerintem nem. És ezen szerintem az új legénység se nagyon fog változtatni.

Új hozzászólás Aktív témák