Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz jano_77 #231716 üzenetére

    Nekem is megvan, de még nem foglalkoztam vele, ennek egy oka van nincs Kínai med legénységem egy darab sem :N

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

  • Swinegod

    őstag

    válasz jano_77 #231716 üzenetére

    Az igazán jó playerek, mint Skill, Iyouxin, stb... rohadtul nem bírják, ha a tank dpm-je siralmas, mert azzal nem lehet ugye nagyon aggresszíven akciózni, anélkül meg nem leszel unicum. 122TM rohadt jó tank, 400-as dmg, fantasztikus alap APCR lövedék, 300mm penes HEAT, a toronypáncél elmenne tier 10-es mednek is.
    A tanknak 3 baja van, ami miatt szarnak mondják sokan: a 17s alap töltésidő, lassú, mint a szar egy medhez képest és 370m látótáv. Dpm szar, ja, engem nem érdekel, kinézek a tier 10-es medeket szégyenítő tornyommal, lövök a rohadt jó ágyúval egy nagyon aztán visszamegyek, erre tökéletes. Mobilitás csak medhez képest szar, amúgy elmegy, látótáv fáj, de mivel ezzel a tankkal lehetek kicsit pofátlanabb, mint egy papírral így közelebb lehetek a bulihoz, máris nem számít annyira. Sidescrapelni is lehet vele, a test front sem annyira rossz.

    Én speciel nagyon élvezem, hogy pofátlanul kinézegethetek ahova akarok a rohadt jó torony miatt lőni egyet majd visszamenni és képes vagyok felmérni mikor tehetek meg valamit és mikor nem ezért is van még jobb statom ezzel a tankkal, mint igazából bármelyik másik 8-as tankommal az E75 TS-en kívül. Aki képes használni ezt a tankot és elfogadni a dpm rossz, az képes lesz ugyan úgy vagy esetleg még jobban teljesíteni, mint egy amúgy OP tankban, mint a Prog mondjuk

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák