Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz Swinegod #226311 üzenetére

    és nálad a pont.
    egy futóversenyen, mondjuk egy nemzetközi maratonon elindul a profi és az amatör is, bebaszna, ha a profinak a nyakába akasztanának plusz 50 kilot, mondván legyen az amatörnek is esélye nyerni.
    plusz a profinak a felszerelése sem a kinai piacról van, vehetjük prémiumnak.
    a wg csak lapátolja ide-oda a szarkupacot amit saját maga épített, de előbb-utóbb magára fogja borítani.

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Swinegod #226311 üzenetére

    Kisebb tierben ott a két vérszívó, a löfos arty meg az m44. Ezek, de főleg a löfos elég komoly probléma és annyi van belőlük, mint a nyű. Kisebb tierben ezért is hanyagolom én teljesen a lassú tankokat. Egyedül a churchill van, azzal szoktam is menekülni, ha tudok, meg TD-ből van a dmax. Ha felspotolnak benne és van az említett artykból a csatában, akkor garantáltan súlyosan megtépnek. Ilyen kv1 vagy a japánok, ha azt mondom, hogy esélytelenek, akkor ez a szó nem elég súlyos a helyzetük leírására. Ahogy doktor nix a nagy arty mágus szokta idiótán vihogva mondani garázs,garázs.
    A másik gond, hogy gyakran van 3-3 arty oldalanként, aminek nem igazán értem az okát, de qrva sok arty van tier5-6 környékén.

    Más téma, ez a marathon. Két dolgot vettem észre. Az egyik az, hogy elég sok xp- lehet veszíteni a szint váltáskor. Akkor is, ha csak 10 xp kéne és csinál mondjuk valaki 1000-t, a 990 elveszik. Van 10 szint, ha valaki peches, akkor akár 10e körüli xp-je is elveszhet.
    A másik fájdalom, hogy én úgy látom, hogy vesztes csatában hiába csinál valaki medált, nem kapja meg a marathonban a magasabb xp-t a bátor helytállásért, csak az alap xp-t és csókolom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák