Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phoenix1989

    őstag

    válasz tasiadam #215798 üzenetére

    a grill az egyik legpontosabb td. nem nem angolként nem értem hanem magyarként mert magyar vagyok nem angol. szerintem célzási gondokkal küzdesz ezért nem megy be. ez nem wt hogy lövöldözök és 1 lövéssel halnak a tankok. xD

  • e-newsee

    addikt

    válasz tasiadam #215798 üzenetére

    A dupla lövéstől nem lesz nagyobb az átütésed, csak arra lesz esélyed, hogy a kettő közül 0, 1, vagy 2 lövésed megy be. A két lövés nagyjából ugyanoda megy, bár 300m már elég messze van, de azért nem szokták két oldalról elkerülni a tankot. Mivel a v4 oldala viszonylag nagy, ezért elég nagy esély volt rá, hogy ha az egyik skuló nem üti be, akkor a másik sem.
    Abban viszont biztos lehetsz, hogy ugyan van néhány fura eset a játékban, ami a páncél modelljéből ered (pl ingame olyan szűk helyen is be tudsz ütni tankot, ahol fizikailag nem férne be a lövedék a valóságban), de összességében nincs sok titok az átütési mechanika körül.
    Ha van replayed, meg tudjuk nézni, hol találtad el a v4-et, és ott mekkora páncélt kellett volna beütni abban a szögben. Vagy te is meg tudod nézni magadnak a Battle Hits moddal a találat helyét, a tanks.gg oldal pedig segít megnézni az effektív páncélvastagságot az adott helyen és szögben.
    Amúgy a v4-nek van az oldalán rétegelt páncél, amit a HEAT továbbra sem szeret, és még robbanási sugara sincs, hogy átütés nélkül is sebzést okozzon. Igazából, ha épp nem a görgőt találod el, még a láncot sem biztos, hogy ledobja az ellenfél.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák