Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EQMontoya

    veterán

    válasz Barret001 #215474 üzenetére

    Mivel a Leopadom közel van a 2 markhoz (80% fölött, megszólítva érzem magam)

    1) Második sorozatod a PZ 3 J-be. Türelem, tornaterem. Gyakorlatilag rántottad a célkeresztet, és lőttél. Ha vársz egy másodpercet, valószínűleg be tudod célozni rendesen, és beleversz legalább 250-et.
    2) Ha kevés marad a tárban, lődd ki, reload. 12:53 van hátra a meccsből, 2:1 állás, Te fedezékben vagy, és nem töltesz újra. Használd ki az időt. Lassan töltesz újra, de cserébe pillanatok alatt osztasz 300+ sebzést. Amikor teheted, tölts újra.
    3) #2 miatt a KV1-be csak 29-et sebeztél, pedig - ahogy a két esemény időbeli távolsága is mutatja - bőven lett volna időd újratölteni.
    4) Miután a Hetzer pattant rólad (ez amúgy rohadt nagy mák, mert a Leopardnak gyakorlatilag nincs páncélja), én rámentem volna. 291 hp-ja maradt, az lőhető egy sorozatból.
    5) A Luchs kivégzése szép volt, hibátlan kivitelezés, nem lehet belekötni.
    6) Utána viszont a KV1-hez érdemes lett volna kerülni és oldalba lőni, ahogy a csapattárs SU-85 is tette.
    7) Ezek után viszont nem csinálsz semmi hasznosat. Nézelődsz, campelsz, pedig ez egy gyors tank. Neked kell lennie annak, aki ilyen állásnál (már viszonylag kevés tank van a pályán, Neked pedig sok hp-d) megy spotolni.
    8) Spottolt a Covenanter, de meghalt. Itt mehettél volna nyugodtan tovább előre az épület takarásába. Ezt aztán megtetted, de a két páncélvadász spottolt helyetted.
    9) Az előző miatt a SU-85 felspottolta az artyt, és mellette a medet, ez igazából a Te dolgod lett volna. Utána elindultál segiteni neki, közben felspottoltad és kilőtted a másik artyt, ez megint szép, nem lehet belekötni.
    10) Az M41 kilövése után nem érte meg szerintem hátrálni. Akár a Grille, akár az strv leszedhető lett volna a következő tárból, ha balról indulsz. Te megindultál jobbra, egy Marderrel szembe.
    11) Ezek után megtaláltad azt a kettőt, akire érdemes volt menni, kilőtted a Grillét, szép.
    12) Az strv halála után ismét hátrálsz. Hová, miért? Mehetsz a SU felé, a következő sarokig, addig szépen betölt a következő tár. Amikor betöltött, előbukkansz és beletolod. Végül így is ez történt, de itt adtál +10 másodpercet a csapattársaknak leszedni őt.

    A fentit nem lefikázásnak szántam, ne értsd félre, kérlek, egyáltalán nem játszol rosszul, sőt.
    4 kill mindenhogy szép!
    Dióhéjban összefoglalva a fentit, szerintem az a probléma, hogy nem használod ki a gyorsaságod, hanem inkább akkor mész be valahová, amikor már valaki a csapatodból ott van, és felderítette. Nyugodtan mehetsz előre spottolni és aprítani.
    Illetve #2 nagyon fontos: ha van idő tárat cserélni, tedd meg! Viszont ezt kiválóan megteheted út közben, ha tudod, hogy hová tartasz.

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák