Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz MZsoltee #212552 üzenetére

    Természetesen vissza lehet nézni:
    twitch-en: [link]
    vagy visszanézésre talán kényelmesebb youtube-on: [link]
    1:21:45-nél kezdődik
    A streamerek egy része a saját csatornáján közvetített a csatákat a saját nézőpontjukból pár perces csúsztatással, ott meg lehet nézni pár érdekesebb pillanatot. Sajnos skill4ltu nem streamelte magát.
    Magáról az eseményről.
    20 streamer játszott Steel Hunter módban. 5 csata volt és ezek összetett pontozását raktam be ide. Itt vannak a szabályok: World of Tanks: End of the Year 2020 Stream

    Az én véleményem az eseményről:
    Mint írtam az ötlet jó volt, de a megvalósítás elég gyengére sikeredett. A kamerát kezelő személy teljesen alkalmatlan volt a feladatának elvégzésére így a legtöbbször lemaradtunk a jó párharcokról, ha épp jó helyen volt a kamera akkor is általában rossz szögben. Technikai problémák is voltak (mikrofon). A csaták között pedig túl sok szünet volt túl sok felesleges dumával.
    Pozitívum volt hogy ennyi ismert streamert megmozgatott az esemény, szinte mindenki itt volt eu szerverről aki számít illetve keyhand jól teljesített kommentátorként, ültek a poénjai.

    QuickyBaby-ről:
    Negatívum: Ennek az embernek nincs rendben valami az agyával. Ő is streamelte magát késéssel így belenéztem. Akkora egója van hogy az már egészségtelen. Folyamatosan azzal volt elfoglalva hogy őt levadásszák mert ő a nagy quickybaby pedig erről szó sem volt. Annyira ráfeszült az egészre, hogy szinte szétpattant az idegtől. Érdemes visszanézni azt a csatát az ő szemszögéből amelyiket megnyert. 1:22:30-tól érdemes nézni: [link]
    Harapdálja a száját, pulzusa 200 körül minimum, a feje többször is eltorzul. A végét óriási malaccal sikerült megnyernie, skill4ltu-t szedte ki utolsóként de az idegtől már a falat és az eget is lőtte. :D
    [klip1]
    [klip2]
    Az első klip a csata végi reakciója, ez még valamennyire érthető hiszen szoros csatát nyert meg nagy nyomás alatt. A második klip viszont egy elég szemét beszólás és szintén a túlzott egóról árulkodik. Azzal "poénkodott" hogy a csata végeredményénél olyan sorrend van mint a nézőszámnál szokott lenni. Aztán rohadt gyorsan utolérte a karma mert következő csatában első halott lett. ;]
    Szintén negatívum hogy amint az 5. csatában meghalt már lépett is le, meg sem várta a csata végeredményét és be sem mutatta a nézőinek a végső sorrendet, végig gondosan ügyelt rá, hogy a versenytársai minél kevesebbszer kerüljenek nála képernyőre, nem mondott róluk semmit. Ezzel szemben a 20-ból 15-en még az 5 csata után maradtak és mentek még egy fun kört csupa francia tankkal.
    Pozitívum: Hogy legyen jó is írva róla. Nem is értem hogy miért indult ezen a versenyen. Ha önszántából indult akkor ez most egy piros pont neki. Korábban soha nem láttam semmilyen eseménybe beleállni ahol a többi streamerrel összehasonlíthatták és vesztesen jöhetett volna ki. Direkt elmenekült az ilyen eseményektől. Ő itt semmit nem nyerhetett csak vesztenivalója volt. Ráadásul nagy volt rajta a nyomás, sokan direkt leszólták a saját csetjénél a wg cseten meg főleg, hogy esélytelen. Ehhez képest helyt állt és voltak pillanatok amikor megmutatta hogy jobb játékos annál mint amennyire a többiek le szokták őt húzni. Ebben a győztes csatában például volt egy szép menekülése dez elől még az elején, kiszedte dakit és daki után egy másik jó játékost is szépen elintézett pedig fullos hamburger ellen volt a francia szutyokkal.
    Abban egyébként nem vagyok biztos hogy önként vállalta a szereplést. Lehet hogy megfingatta a wg és szerződés kötelezte rá, hogy ha a brawl klubban van akkor meg kell jelennie a brawl klubba meg gyanútlanul belépett a sok ingyen kontent miatt hónapokkal ezelőtt. ;]

    (Már várom az arty-k védőszentjét hogy jöjjön a kis kedvencét is menetrendszerűen védelmezni és belemagyarázza hogy amit láttunk a streamben az valójában nem is úgy történt ahogy és nem azt jelenti amit. :D )

Új hozzászólás Aktív témák