Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #209002 üzenetére

    tökéletesen egyet értek most azzal, amit írsz! Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Meg sem merem számolni, hogy összesen hány csatát mentem ma T55-el, de kb 4 nyertem. Többször volt nekem is top sebző, de buktuk. Ezt jobban átgondolhatta volna a WG - bár tudom, hogy Ők nem azért vannak, hogy nekünk jó legyen!

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • hulp01

    senior tag

    válasz kchryss #209002 üzenetére

    Csak a szokásos. A wg valamiért betegesen ragaszkodik a győzelem meglétéhez. Egyszerűen nem bírják/akarják megérteni, hogy sokkal jobban kéne értékelni az egyéni teljesítményt. Itt is, aki 15k-t sebez, az kapjon már valamit győztes csatára is (pedig szerintem 15k fölé még nem sikerült kerülnöm).
    Nekem volt olyan csatám, hogy 4-5 sentinel volt, de aztán a csatajelentésben már kiírta, a játékosok nevét, úgyhogy sejtettem, hogy megint a wg tolt el valamit. Bár amikor az első ilyet megnéztem (2k sebzéssel végzett...), komolyan felmerült bennem, hogy a wg botokkal tölti fel a mezőnyt. Ez volt az, akit már feljebb is említettem, hogy van 22k csatája bt7-tel. Szóval lehet, hogy egy bottal jobban jártunk volna (mondjuk a Berlin módból, mert azok néha elég jól nyomták :) ).
    Ja, és most én is újranyitottam a dobozt, a másodikat háromszor is, de legalább a végén adott egy nap prémet. Mondjuk persze, hogy most a matrica kellett volna. :D

    [ Szerkesztve ]

  • szbalogh

    őstag

    válasz kchryss #209002 üzenetére

    Na sikerült begyűjteni az összes WT matricát, meg is vettem a Chrislert. Tényleg szuper gép. Repeszpáncél valóban nagyon hasznosrá. Első meccsen 35 lövésből tudtak csak kiszedni és a repeszek nagy része simán lepattant.
    Az összes WT E-100 meccsemet megnyertem, csak az egyik volt szoros, 1v1 maradtam a végén egy 10-es szintű t55-el és csak egy lövés kellett volna neki de én előbb töltöttem be pár századdal :D
    A T55-ökkel pedig végre összeállt egy szakasz a klántársakkal, így hamar meg lettek azok a matricák is. Nem kellett volna vennem egy kulcsot sem, mert pont 5 maradt a végén, amennyit megvettem :K ... és még van 11 nap az eventből. De így most a két új 8-as prémtankkal farmolás közben húzhatom a pass-t is az újabb kötvényekért.
    Bakker, 4db 8-as prémtank két hónap alatt :C
    Egyébként kár, hogy barakkhelyet nem lehet nyitni ládákból, arra lenne igazából szükségem, mert mindig sakkozni kell az emberekkel. Garázshelyből meg van vagy 10 szabad.

    Nick: HE_Storm

Új hozzászólás Aktív témák