Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz kisküzdő #19767 üzenetére

    Rengetegen járnak le T1-be még 15-20k csatával is..... Nem túl etikus......

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

  • dfsz34

    őstag

    válasz kisküzdő #19767 üzenetére

    Nekem is van tier 3-as prém tankom és bár egyre kevesebbszer, de még előveszem. Ha pusztán csak a játékélményt nézem, akkor alacsony tier-ben nagyon sokszor van olyan helyzet, hogy egyedül maradok vagy olyan társakkal, akik nem hajlandóak mást csinálni, mint mesterlövészkedni egy bokorból és a ha győzni akarok, akkor nekem kell egyedül megtámadni a sokszor 4-5 fős ellenséget, mert ők hasonlóak. Képesek lennének 10 percet is végig ücsörögni és figyelni egy bokorban.

    Az ilyen helyzetek megoldása szerintem annyira nem is lebecsülendő teljesítmény és az élményfaktora meg messze felette áll egy tipikus 15:1-15:5 magasabb tier csatának.

    Még annyi szórakozásom is van, hogy sokszor kerülök össze jó effes T18 játékosokkal (akik több száz, ezer csatát mennek vele stat javítás miatt) és ha már így alakult, akkor nagy valószínűséggel nem fogják ebben a csatában javítani, mert nekem meg 65% a WR-em a Pzs35-el. Ha tehetem, mindig először őket kapom ki de lehetne még pár hasonló op tankot említeni. A most behozott LTP viszont különösen veszélyes (gyors, gyorsan lő, átüt és ráadásul ha beforgatják, akkor pattint), azokkal szemben óvatosnak kell lennem és ráadásul sok is van belőle de legalább még izgalmasabb így a csata, legfeljebb átváltok goldra, van elég, mert vettem 20e-t a leárazásnál.

    Amit ennél az illetőnél látok, hogy még ennyi csata után sem tudja mesteri szinten használni azt a tankot, ami azért szomorú.

    Egyébként csak ajánlani tudom a tier3-t, az még olyan, hogy egy tank is tud győzni és már nem mindenki gyökér szinten van. Az élményfaktora messze jobb, mert majdnem minden második, harmadik csata olyan, hogy rajtam múlik a végeredmény és van is esélyem, helyezkedéssel, trükközéssel és kihasználva a tank előnyeit, hogy több ellenfelet és magasabb tier-t is legyőzzek (ok, tier 4-5 már nehéz néha, kv1-t csak hátul tudom sebezni és csak arannyal, churchill-t oldalt lehet, szintén ajánlott az arany, a matilda kemény dió, seggbe vagy sehogy, hetzer elölről szinte meglőhetetlen stb.). Ez magasabb tier-ben már nagyon ritka, talán naponta ha egy-két ilyen csata van, ahol ennyi érdekesség és izgalom van. Egyébként magasabb tierben már pro játékosok sem tudnak mit csinálni magukban, ha nem jó csapatban vannak, akkor elhullanak.

Új hozzászólás Aktív témák