Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Dobi 562 #194498 üzenetére

    Tegnap T1 heavy-vel voltam Prokhorovkán. Déli oldalról kezdtünk. Felmentem a dombra, majd onnan lőttem a középen lévőket pár egyéb tankkal együtt. Folyamatosan pingelt egy Crusader (asszem), hogy kövessem, és tamadjunk. Majd egyszer csak beírta, hogy a fasznak sniperkedek a dombon egy heavyvel. Így magyarul. Ő azt várta, hogy menjek le a dombon az ellenfél elé, ahol középről spotoltak mindenkit, aki csak kidugta az orrát a sövény mögül, a lent lévő TD-k, meg artyk pedig szétszedték. Mindezt egy papír tankkal. Aztán vártam csata végén az üzenetet, de nem jött. Lehet, hogy azért, mert én top sebző lettem asszem valami 1400 körüli dmg-el, ő meg 300-at bírt összelőni?
    Heavy vagy nem, az a T1 nem való front harcra. Rajta van egy egész pontos meggymag köpködő, ami gyorsan tüzel, és teljesen vissza is szűkül két lövés között. Azt kell kihasználni, és a másodvonalból csipegetni az ellent. Vagy adott esetben snipeolni. Persze nem a red line-ról.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák