Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Ebit #190318 üzenetére

    (#190319) peterson79:
    (#190320) Eugene Roe:
    (#190321) e-newsee:

    Ha nem a saját acc-ján játszik a streamer annak 3 oka lehet:
    1) Haver fiókján játszik valamilyen nem anyagi okból kifolyóan - erre a legkisebb az esély, de nem lehet kizárni. Például Decha és Cygan mindketten régóta a FAME játékosai, mindketten lengyelek és mindketten streamerek, simán el tudom képzelni hogy barátok és ezért használnak egy acc-ot. Decha a saját acc-ján már majdnem 1 éve nem játszott.
    2) Saját acc-ján nincs meg valami a streamernek, ezért elkér egy olyan acc-ot ahol ez megvan és így tud adást gyártani vele. Skill4ltu például volt hogy egy haverja acc-ján játszott a T22-vel, mert a wg sokáig ígérte neki, hogy megkapja bérbe, de nem bírta kivárni. Ezzel kapcsolatban mondta akkor Skill, hogy rákérdezett a wg-nél és azt mondták neki, hogy nem érdekli őket ha más acc-ját használja valaki. Később egyébként megkapta a wg-től a t22-t és végül a saját acc-ján húzta ki rá a 3 jelet. CarryBarry például ha chieftain-t akart megint "markolni" akkor azt a saját acc-ján nem tudta volna, mert ott már régóta 3 jelezte.
    3) Valaki fizet neki, hogy az acc-ján játsszon

    Az első kettővel szerintem nincs semmi baj. A harmadik verzió már kérdésesebb, minden esetre a wg mind a hármat magasról letojja.
    Engem egyébként teljesen hidegen hagy, hogy valaki azért fizet, hogy a statját vagy a kiválósági jelét húzzák. Nekem ebből semmi hátrányom nem származik. Attól még, hogy a fizetett stathúzás miatt ott a három jel a tankja csövén, lilának mutatja az xvm vagy érdemtelenül top klánban van még nem tanul meg játszani az eredeti tulaj, semmivel sem lesz előnyben ellenem a csatatéren. Ha valakinek megéri azért fizetni, hogy az e-pénisze nagyobbnak látszódjon nyugodtan tegye, úgysem használok xvm-et a 3 jeltől meg nem szoktam összefosni magam a harctéren.
    A reward tankos vásárlásokat például jobban elítélem, de ott sem azzal van bajom aki megveszi, hanem azokkal akik hugyért-szarért árulják és a wg-vel aki olyan kampány szabályrendszert csinál amivel ezt a tevékenységet kifejezetten támogatja ahelyett, hogy hátráltatná.

    (#190326) peterson79:
    "Khryss, nem szeretnél véletlenül segíteni pár küldetésben amiket szerintem Én az életben nem fogok megcsinálni, mert béna vagyok...??"
    Itt nem tudom pontosan mire gondoltál és mennyire komolyan írtad. Ha arra gondoltál, hogy valamiért cserében én megcsinálom helyetted a küldetéseket akkor rossz helyen kopogtatsz, én nem fogok elkurvulni! Ha úgy értetted, hogy tanáccsal vagy szakaszozással segíthetnék akkor arról lehet szó, de erre szerintem találnál nálam alkalmasabb játékost is. Ha poénnak szántad akkor lemaradt az emotikon a végéről és nekem nem jött át.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák