Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz KisApám #190258 üzenetére

    Ne is mond. Tegnap mind meghaltunk, maradt egy ellenfél T-50 kb 70% HP-n, és a miénk egy full HP-s Leopard, aki kicsit később ért be a célba. Gondoltam, sima győzelem. Aha, persze, én naiv! Az emberünk nekiállt szemből lövöldözni egy bukkanó aljáról előre-hátra gurulgatás közben az ellenfelet, miközben ő kicsit befordította a tankját. Így a tár harmada a földbe csapódott, a másik harmada meg lepattant. Mikor látta, hogy az nem buli, és kezd fogyni a HP-ja, nekiállt ütközgetni, mintha attól az ő HP-ja nem fogyna. Szóval szépen lassan elhalálozott egy kellemes HP előnyből, amikor egy minimális odafigyeléssel simán lehozhatta volna a meccset, és kapott volna egy halom kupát, meg némi "gg"-et a végén, és mindenki örült volna. :((( Nem voltam ideges, ááá... Ezért kellett még félórát várnom este 10-kor, hogy futhassak egy újabb kört, mert így pont lecsúsztam egy következő szakasznyereményről, és egy plusz töredékről.

    (#190261) peterson79:
    Minden olyan dolgot kell csinálni, amire XP-t kapsz, mert az ász attól függ, hogy mennyi alap XP-t szedsz össze. Ha lehetőséged van, ölj minél többet. Ha nincs, akkor assistra menj. Ha nagyobb tier ellen keveredsz közelharcba, akkor az a legjobb, arra ömlik az XP. Pláne, ha jól jössz aztán ki belőle, és a sebzés mellett lesz pár assistod is. Ezért nem elég neked jónak lenni, kell hozzá az ellenfél balf@szkodása is. És kicsit a te csapatod szarakodása is, mert ha sok a jó játékos, akkor megoszlik a teljesítmény, és úgy még nehezebb.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák