Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz nyunyu #18566 üzenetére

    Ebben igazad... lenne. HA normálisan játszanának a csapatok, HA a szerepkörében használható lenne. De a csaták 90%-ában két forgatókönyv van:
    1. az ellenfél átgázol a makákócsordánkon, és ott lihegnek 2-3-an az arcodba. A 135 alphának semmi visszatartó ereje sincs, szétkapnak, mert rád mernek jönni. A 165 csak több volt, a lesebzett ellenfelek legalább megálltak egy pillanatra, amikor kaptak egyet, a front pattintott (vagy nem), újabb 165 -> 300+ bekapott sebzésre már egy KV-1S is megáll.
    2. a csapatunk átgázol a makákócsordájukon, rohanni kell egy kis sebzésért, kevés lövésed lesz -> nem mindegy, abból mennyit sebzel.
    Igaz, a hp több lett, de sajnos a megnövelt modulsebzések miatt ha már bekap az ember párat, akkor hiába marad hp-ja még, nem tud tölteni/lőni/mozdulni...
    Viszont az A-43 hihetetlen jó kis gép, fürge, fordulékony, az M4 ágyújával (csak nagyobb ROF) hatékony is. A VK30.01H is nagyon jónak tűnik T5-ben a Konischsal (mert megkapta ez is, és oda nem gáz a kisebb alpha). Ugyanakkor az új T6 német medre nem tudom mi szükség volt, újabb 30.01D. Már nem tudom követni a T5-T6 német modellszámozást...

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák