Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz peterson79 #185300 üzenetére

    Nem sértődök meg. :) De remélem a méréseimet is megnézted amit betettem. Csomagok vesznek el köztem és a wot szerverek között a vezetékes hálózaton. Leírom, hogy mit tapasztalok most vezetékes netről. Az első példa legyen artyval. Szépen nézem lövész módban az ellenfelet, aki teleportál akár 20 métereket. Először elindult nézzük óra szerinti tájolásban, szóval elindult 8 óra irányába 15 métert, majd azonnal a kiindulási pontjától 2 óra irányába bukkan fel 8 méterre. Második példa legyen könnyű tank. Szépen rohangálok 60-nal a mezőn gondolom beiktatok egy kanyart, mert spotot kaptam és nem szeretném hogy az ellenséges arty ki tudja számolni hova megyek és kiiktasson, de mivel itt jön a csodálatos csomagvesztés ajándéka, én az tapasztalom, hogy sikerült is kanyarodnom vagy irányt váltanom 10 óra felé, de mivel a szerver nem kapta meg azt hogy én irányt váltottam a szerver úgy kalkulált az eddigi cselekedeteimből, hogy én hasítok 60-nal 12 óra irányába és én riadtan azt veszem észre, hogy hirtelen 30 méterrel odébb vagyok ráadásul olyan helyen ahova nem akartam menni, ha még szakadék is van az adott helyzetben ez lehet egy halálos kimenetelű lag is. A wifi vezetékes váltással nem megyek semmire, ha egyszer a szolgáltatómnál van probléma valahol félúton. Ez a "ha lagolsz akkor válts vezetékesre" töltési infó annyit se ér mint a hóvihar idején kapott SMS, hogyha elakadtál ülj át egy másik kocsiba. Szóval marad a mobilnet, mert az legalább stabil és élvezhetően tudok vele játszani.

Új hozzászólás Aktív témák