Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #185129 üzenetére

    Épp tegnap állapítottam meg, hogy igazából 3-4 ágat leszámítva nincs már olyan ág, amivel nem végeztem volna, így a mostani egyetlen kerekes francia ág befejezésén túl nincs tank, amit húznék - egyáltalán elkezdeni sem akarom. Eljutottam odáig, hogy már a játék sem mozgat annyira mint mondjuk 1 éve. :U
    Tegnap ott ültem a gép előtt - befejeztem a mini maratont és megcsináltam a napi 5db 3x szorzós csatát - és a 7/6 győzelem és 2K+ WN8 ellenére sem volt kedvem bemenni több csatába. Inkább csak végig néztem a fejlesztési ágakat, melyikkel hogy állok és TS-en beszélgettem egyik haverommal. Magamat sem értettem igazából. :N
    Pedig tényleg ez a mostani XP boost lehetőség maga a kánaán annak, aki tankot húz. :K
    Francia TD, Angol torony nélküli TD és 2 arty ág, amiket el sem akarok kezdeni, egyáltalán em vonzanak. :U

    Vagy befejezem, hanyagolom egy időre a játékot vagy pedig elkezdem újra célirányosan a második kampány tankokhoz tartozó küldiket csinálni és esetleg egy-két tankra GM-t húzni.

    Google fordító!
    Tudja esetleg vki, hogy mitől lehet az, hogy nálam a Chrome-ban be volt/van állítva hogy az angol - de más nyelvek is - oldalakat egyből fordítsa magyarra és ez működött is egészen a közel múltig, mert pár hete, hónapja ez vmiért nem működik, de a linkek végén a fordító jele sem jelenik meg, tehát manuálisan sem tudom fordítani az oldalt!? Semmit nem állítottam, beállításokban most is be van kapcsolva a fordítás opció. :F
    szerk.: most néztem, hogy a Beállításokon belül is eltűnt a fordítás lehetősége!? Illetve a bővítményeknél sem ajánlja fel!? :F :U
    szerk2: mégis csak meg van a Beállításokon belül és be is van kapcsolva, még sincs a link végén ikon és nem ajánlja fel a fordítást angol - pl a WOT eu-s oldalán!?

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák