Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz kchryss #179188 üzenetére

    Igen, ez a légicsapás elég kellemetlen tud lenni. Ugyanakkor egyáltalán nem bosszant, mert ez egy tök jó dolog és jól is van kivitelezve!
    Valami ilyesmi módon kellene működnie az artynak is randomban. Azt kell mondjam ebben a játékmódban is nagyon bosszantóak az artyk, a kevés jó pozícióban is sz*patnak, miközben legtöbbjük el sem mozdul a spawn helyéről.
    Én két lighttal (WZ-132 és HWK 12) tolom elsősorban, fel vannak pimpelve minden földi jóval, kifejezetten látótávra kihegyezve, a kis némettel BiA nélkül is 500+ látótávom van. Jön is a szpot rendesen, ritkán szállok ki 5k alatt, de volt már 10k feletti szpot is. Igaz ilyenkor nehéz sebezni is, no ekkor szoktam bevinni a végjátékban a SU-130PM-et, közelharcban jól "fizet" az 500-as pofonokkal. Amúgy kedvemtől függően kemény kobakú heavyvel (Patriot, Caernarvon) vagy meddel (Centi) kezdek, és az első haláltól kezdve jön a többi. A fentieken túl ritkán szoktam még Revoval is menni (jó lőszersebesség), illetve védésben a kínai prémium TD-vel (alfa). De inkább a lightokat preferálom, egyrészt mert azokat húzom, másrészt a szpot miatt, plusz ott a műszaki segítség miatt jól lehet foglalni.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák