Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Flash Gordon #177914 üzenetére

    Na látom nem jól jött át a mondandóm lényege. Én nem azért sírok mert ez a tank op lesz és félnék tőle. Én a hozzáállás és a hozzá nem értés miatt sírok. Úgy érzem a tankok balanszáért felelős részlegén teljesen alkalmatlan emberek dolgoznak. Ennek következtében nem hiszek abban a mesében amit év elején betoltak tűzoltásként a 2019-re tervezett dolgokról. Nem hiszek benne, hogy a jelenleg sok szempontból élvezhetetlen metát át tudnák alakítani élvezhetőbbé. Ha jönnek a kerekes járművek akkor az eddigi 4-5 perces csaták 3-4 percesre fognak rövidülni.
    Amennyit én láttam a streamerektől erről a tankról az alapján egyáltalán nem szorult rá a buffolásra és azt sem tudom, hogy milyen statisztikák alapján teljesített alul. Én csak azt látom, hogy 65% a szerver szintű győzelmi aránya ami az összes 10-es heavy közül magasan a legjobb. Tudom, hogy keveseknek van meg és azok a kevesek pont a jó játékosok ezért természetes, hogy magasabb a győzelmi arány, de a 65% globális wr az jó játékosok körében is beteg.

Új hozzászólás Aktív témák