Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz lacibacsi #177608 üzenetére

    hali.

    Ha jól sejtem már nincs díszed, de legközelebb úgy próbáld, hogy kattints rá arra a díszre ami hiányzik az albumból. Ekkor berak a díszkészítőbe és úgy beállítva, hogy azt gyártsa le ami Neked kell. Speciel nekem most kettőből kettőt olyat csinált ami hiányzott, meg is lett az album vele. Természetesen ahol többféle dísz van ott kisebb az esély erre, de ez a legtutibb díszgyártási trükk. Azt hiszem Jano írta még a legelején és nekem pár alkalomtól eltekintve mindig jókat adott.

  • jano_77

    nagyúr

    válasz lacibacsi #177608 üzenetére

    Begyűjtöttem én is a mai és heti ládákat, majd leszedtem az összes díszt a fáról és minden egyéb helyről.
    Ládákból jött egy hiányzó 4-es dísz a mikulás csizmás (legénységi XP-s) kollekcióhoz. Így már csak 5 dísz kellett hogy teljes legyen. Elkezdtem mixelni, de célirányosan és szerencsémre adta a hiányzókat. Volt, hogy duplázott, de végül sikerült teljessé tennem ezt is, így meglett a 3. skin is.
    Ezt követően rámentem a 4-ik kollekció hiányzóira, hogy elmixelgessem az összes kristályt. 4-es díszt szerettem volna, de itt már nem adta, egymás után 2x ugyan azt dobta a kristály pedig lefogyott 420 alá. Így már nem tudtam csak randomot készíteni, mert csak arra volt elegendő kristály, erre nem beadta azt, amit előtte 2x célzottan nem adott. :B

    Nekem összességében jó volt ez a karácsonyi akció sorozat, sikerült viszonylag jól kihasználnom a kedvezményeket, meg lett 3 kollekció. Jövőre megmarad a 4-ik a Magic-es. Az annyira úgy sem tetszett.

    (#177618) Stigma.HC: ilyen vlt nekem is, hogy többször ugyan azt dobta, de sosem vártam meg ennyit. Olyankor 2, max 3 után kiléptem, vissza az albumba és választottam egy másikat vagy épp ugyan azt, de akkor már nagy többségben megadta azt, amit előtte 3x nem. :K

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák