Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz jano_77 #175853 üzenetére

    (#175840) @lacibacsi:
    Végre! :C
    Be is gurítottam a garázsba!

    Janó, nem kell mindenhol az észszerű logikát keresni. Vannak az ember életében tankok amiket meglát és megszeret, pont mint a nők esetében. Nekem 3 nagy ilyen "szerelmem" volt a wot-ban az egyik a VK 72.01 (K) (szteroid löwe) a másik pedig a M6A2E1 (szuper mutáns), a harmadik meg a TOG. :DDD

    A mai napig emlékszem amikor sacred valley-n száguldoztam valamelyik 8-as lightommal és szembejött a VK. Szerelem volt első látásra, tudtam, hogy meg kell szereznem. Megfogott a kinézete, az egyedisége és ritkasága. Akkoriban nem volt másik hasonló stílusú 10-es heavy, hátsó tornyos, gyors, kemény, nagyot sebző. Wot-os pályafutásom egyik legboldogabb pillanata volt amikor az első sikeres cw kampányom után átvehettem a VK-t. Később kicsit elszomorított, hogy nerfelték a sebességét és berakták a fejlesztési fába a klónját így már nem annyira gyors és nem annyira egyedi, de a mai napig imádom és az egyik kedvenc 10-es tankom.

    Évekkel ezelőtt Himmelsdorf halálutcáján lopakodtam a WZ-111-emmel amikor megjelent szemben a szuper mutáns. Életemben először láttam ennek a tanknak típusszámát a játékban pedig akkor volt már jó pár csata a hátam mögött. Néztem ki a fejemből, hogy ez meg mi az isten nyila. Viszonylag simán elbántam vele, szétlőttem a kupoláját, már akkor sem volt op tank. Csata után azonnal rákerestem, hogy mi volt ez és nehéz megmagyarázni, de ennél is elfogott az a VK-s érzés. Ez a tank nagyon egyedi, kell nekem!
    Nem számít különösebben jó tanknak, főleg a mostani 8-as mm-ben. Az oldala nagyon gyenge, nem lehet vele sidescrape-elni, a vállai is gyenge pontok, a torony is belőhető a löveg mellett két oldalt, tornyot kicsit elfordítod annak az oldala is lőhető, a kupola is gyenge pont. Kezdők viszont nem szokták tudni, hogy a hasa és úgy általában a test frontpáncélja egész jó és sokszor azt lövik a torony helyett. Tier limites, nemrég kapott egy kisebb buff-ot is. Összességében azért rossznak nem nevezném, használható tank. Így hogy 7800 aranyért is meg lehetett venni, nem volt kérdés, hogy megveszem. Mivel a klánnal én folyamatosan szerzek aranyat magamnak, gyakorlatilag ingyen volt. Azt hittem 10e körül lesz az ára ha berakják, ez a 7800 arany nagyon baráti ár volt érte.
    Szóval összességében én azért vettem meg mert régi nagy szerelmem és mert aranyért lehetett venni az meg volt, de nem csak dísz lesz, használni is fogom. Akkor is mennék vele ha szeméttelepre való lenne, de erről szó sincs szerencsére.

    Ami egyébként most érdekes, hogy elég sok aranyat kivonnak a játékból ezzel az adventi kalendáriummal. Nem tudom van-e ezzel kapcsolatban valami tervük vagy csak a dobozvásárlásra akarnak buzdítani vele.
    Minden esetre vannak olyan játékosok a nagyobb klánokban akik a játékra pénzt nem nagyon költenek viszont a klános és e-sport tevékenységeik után több százezer aranyat felhalmoztak. Ők most szépen bevásárolhatnak prémium tankokból ingyen.
    Emlékszem valahol régebben láttam eladó magyar esl wot acc-ot is. Teljesen free2play acc volt, csak esl versenyzésre volt használva és kb 100e arany volt rajta. Mivel aranyból egy idő után nem nagyon lehetett már értelmes dolgot venni így sok ilyen aranyfelhalmozott acc lehet a játékban. :)

    (#175851) @inferno88:
    Logikus lenne, de nem így működnek a dolgok. Amerikai és ázsiai régió szinte már döglöttnek tekinthető, mégsem migrálták őket sehova. Armored Warfare-nél nem tudom mit csináltak, de azt tudom, hogy ott az eu régió játszhatatlan lett és mentek át az európai játékosok a ruszki szerverre, hogy végül migrálták-e őket vagy újra kellett kezdeniük azt nem tudom.
    Wot-nál egyébként korai erről beszélni, bár a tendencia és a fejlesztők hozzáállása nem jó, de messze van még a játék halála, sőt szerintem még olyan stádiumba sem érkezett, hogy ne lehetne a romló tendenciát megállítani vagy megfordítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák