Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Chris0321 #17550 üzenetére

    Oké értem én mit akartok mondani, de egyrészt én nem a 40%-os meccsekről beszéltem (az nyilvánvaló, hogy tökéletesen nem lehet belőni az értékeket már csak az emberi faktor miatt sem) hanem 6-7 százalékos win rátákról, ami azért durva. Másrészt itt kiemeltek egy két meccset (a kivétel erősíti a szabályt ugye...) de bizos vagyok benne, hogy minden hozzászóló több meccset nyer magasabb győzelmi esélyű meccsekből, mint alacsonyakból.
    Most is azt mondom, hogy az elosztás jobban hasonlít egy random módszerre mint megtervezett (a lehetőségekhez képest) kiegyensúlyozott csapat beállításhoz.
    Még egy tegnapi példa. win ráta nálunk 11% ezek mellett nálunk 4k csatája van a leg tapasztaltabb harcosnak az ellennél hárman 10K felett, további három 8K-n......
    Tudom, most az jön, hogy a csataszámtól nem lesz valaki jobb, pedig szerintem mint a tapasztalata mint a pályaismerete hatalmas előny a kezdők ellen...ja és én nem adom fel a meccset ha az xvm alacsony értéket dob ki de ha az ötödik meccsem jön zsinórban 30 körüli százalékkal az nyilván bosszant!
    Most is azt mondom, hogy nagyon klassz a játék de ezen érdemes lenne nagyon sokat javítani!

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák