Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Jokerdapro #174968 üzenetére

    Ma végre én is úgy állhattam fel a játéktól, hogy megérte leülni. Xp ugyan nem gyűlt óriási mennyiségben, de volt sok csatám amire szívesen fogok visszaemlékezni.

    Szövetségeseknél végeztem az excalibur küldetésekkel. +1 német artista csaj.

    Type5-tel bosszantottam a népet. Tökéletesen sidescrape-elő JPE100-ba 800-at durrantottam.

    VK72-vel kitüntetésre javítottam a T55A HT15-ös küldetést: [kép]

    Belenyomtam egy csomó xp-t a 9-es lengyen heavy-be. Ha felkerül rá a fejlesztett torony talán elkezd végre olyan jól működni mint a 8-as tesója. Eddig nagyon vegyesek az érzéseim és sokkal rosszabb a statom, mint a 8-assal volt. De nem mondunk véleményt tankról amíg ki nem fullozzuk a modulokat. :)

    A végén szorzóztam a challengert. Elsőre(katt) egy epikusnak ígérkező csatát buktam, mert a ltg nem jött segíteni. Pedig direkt megírtam előtte, hogy mit kell csinálni és még vissza is jelzett, hogy "Értettem", erre amikor rárongyoltam a P43bis-re ez az idióta nem jött velem. 1 lövés kellett volna bele és direkt beforgattam neki és felvettem a lövést, ő meg állt egy helyben megvárta míg meghalok majd utána ment rá és kilövette magát is. Aztán másodikra(katt) egy nagyon izgi csata. Itt a Su100 cseszett ki velem. Megírtam neki 10x, hogy vonuljon vissza, de nem hallgatott rám. A végén így egyedül maradtam a KV2 és a type64 ellen, ha él a Su simán lehozhattuk volna, így nem volt esélyem. Vicces volt amúgy, hogy a fél csapat lemészároltatta magát a bot KV2-vel, egyesével mentek rá és mindig megvárták, hogy betöltsön. :D
    Aztán harmadik körre csak összejött a szorzó. Na itt az ellenfél mészároltatta le magát velem és a JPanther-rel:

    Ezzel az ásszal pont kész is lett a 8-as szakasz a maratonban. A 9-est még talán behúzom, a 10-esre nincs már semmi esélyem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák