Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Jokerdapro #173482 üzenetére

    Ebben a videóban a szépséges Ala elmond minden tudnivalót a kódról.

    Mivel lengyelül nem tudok így google translate barátomat kérdeztem, hogy mit kell csinálni. Ő kb azt mondta, hogy "rakjam a mancsom a videóra és egy 8-as prémium tartályt kaphatok érte". :DDD
    Miután próbáltam dekódolni a dolgokat a következőket szűrtem le:
    1. Ala még mindig szép
    2. November 11. a lengyel függetlenség napja. Ennek van most a 100. évfordulója.
    3. Ennek alkalmából a WoT Polska csatorna nyereményjátékot hirdetett
    4. Részvételi feltételek:
    - Fel kell iratkozni a WoT Polska csatornára youtube-on
    - Like-olni kell a fenti videót asszem
    - Ezen az oldalon alul pedig meg kell adni a játékosneved és a youtube felhasználói neved.
    - Játékon belül lesz 7 küldetés azokat teljesíteni kell, bár ez nem biztos, hogy feltétele a nyereményjátéknak
    A küldetések fogyócikkeket, személyes tartalékokat és felszereléseket adnak.

    10 db 8-as prém tankot sorsolnak ki, 2db 50 TP, Defender, Skorpion G, Progetto és Liberté

    Angol wot fórumon amúgy jópofa írásokat olvastam. Ott is próbálják megfejteni mit kapsz a kódért. Valaki trollkodásból azt írta be, hogy "_PL" végződést kapsz a nick neved mögé ingyen. :DDD

    Egyébként a polákok olyan hülyék, hogy elkezdték a játékosnevüket és a youtube nevüket a videó alá kommentben beírni pedig szerintem nem is oda kell. Bár ki tudja. :DD

    (#173487) @jano_77:
    Először fedett volt a teteje akkor lehetett rá ventit tenni. Aztán nyitott lett, akkor elvették tőle a ventit. Aztán a hd modellel megint fedett lett, de nem adták vissza a ventit. A szokásos wg logika.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák