Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz jano_77 #170679 üzenetére

    Lehet hogy nem wg hiba hanem mod okozza. Nálam nem töltött be a barátlista amikor beléptem. Ma tettem fel a 2 mod-ot amit használok: battlehits és a kiválósági jel mod.
    Modok nélkül működött a barátlista. Leszedtem a battlehits-et és úgy próbáltam és akkor is működött, szóval nálam a battlehits akadt össze most a partnerlistával. Majd felrakom ha kijön az újabb verzió hozzá.

    (#170683) @Emu:
    Napi duplázót mint írtam pont nem számolja bele abba amit elment statnak. Csak a prém fiók adta bonuszt számolja hozzá, csak azt nem értem hogy azt minek.
    Én ha kapok prém napot akkor vagy kreditet farmolok mint te, vagy ami gyakoribb hogy olyankor még többet szorzózok vagy csak 1 tankot húzok, mert prém fiókkal több xp jön, tehát kevesebb csatából meglesz a következő tank. Szóval én pont hogy inkább tankot szoktam húzni amikor van prém fiókom. Kredit jön össze elég alap fiókkal is, nálunk a klánban minden nap van kredit bónusz indítva, ilyenkor bemegyek egy 6-os vagy 8-as osztagba és alap fiókkal is sokkal több kredit jön, mint prém fiókkal randomban. Most már úgy van a 10-es klános kredit tartalék, hogy 30%-ot ad csak random csatákban, de 75%-ot ad klános csatákban. Így még jobban megéri osztagban farmolni a kreditet mint régen.
    Persze az igazi az lenne ha lenne faceit csapatom, mert ott érvényes a klános és a személyes kredit bónusz is és hatékonyan lehet játszani 8-as prém tankokkal 7v7-ben, gyors csatákban. Ráadásul farmolás közben aranyat is lehetne nyerni. 75% klános bónusz + 50% személyes kredit bónusz + prém fiók, na az lenne az igazi. :D

    Ami a maratont illeti. Én nem nagyon foglalkozom vele, hogy melyik tankommal szerezném a legtöbb xp-t. Rá fogok állni naponta 1-2 tankra attól függően, hogy melyik tankot kéne húznom, melyik tank kéne az aktuális új személyes küldetésekhez és melyik tank jó a maratonhoz. Így 3 legyet ütök 1 csapásra.
    Például húznom kell a 7-es olasz csodát, így beállítok valami neki kedvező személyes küldetést az excalibur olasz küldetéseknél és csapatom azzal. Nem izgat hogy lenne tank amivel pár xp-vel többet tudnék szerezni ha azzal a tankkal amúgy nincs más okom játszani.
    A pattintós küldetésekhez előveszem a maus-t, nem érdekel ha mindenki goldozik, a múltkor is sokkal kevesebb csatából meglett vele a pattintós küldetés, mint xp-vel lett volna. 7-es szinttől pedig valószínűleg csak 10-es tankokkal nyomom, ha jó formában vagyok akkor azon a szinten már számottevően hamarabb összejön a nem xp-s küldetésekkel.

Új hozzászólás Aktív témák