Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Tarill #170403 üzenetére

    Szerver statisztika szerint mondjuk jónak tűnik az oni. Ott úgy van a sorrend győzelmi arány szerint, hogy type5, oni, oi, oho, type4.
    Azért emeltem ki, hogy szerintem, mert ez a saját tapasztalatom velük. Mindenkinek más áll kézre, más tank jön be. Nekem egyértelműen az oni-val ment a legkevésbé. Ennek a legrosszabb a páncélja a saját szintjén. Ami az oho-t illeti, ott nagy segítség volt nekem, hogy nagy részét frontline-ban és erődben húztam ki így ott mindig top tier voltam. A mostani 8-asokat szívató mm-ben lehet, hogy az oho-val rosszabb játszani, mint a oni-val, mert a 7-eseknek most kedvezőbb csapatokat szokott összeállítani az mm. Minden esetre ha választani kéne, hogy top tier oni-val vagy oho-val akkor az utóbbit erősebbnek érzem, csak a mostani mm-ben ritkábban top tier.
    Ami a type4-et illeti azt mindenki szidni szokta, a szerver stat szerint is nagyon rossz tank nekem mégis azzal ment a legjobban a játék.
    oni 1570 wn8, 51% wr
    oho 1860 wn8, 60% wr
    type4 2480 wn8, 56% wr
    Ezeket mind idén húztam ki szóval elég friss a tapasztalatom velük.
    A type 5-tel még nem mentem randomban, de rendszeresen használom erődben és sokkal jobbnak tűnik, mint a type 4.

Új hozzászólás Aktív témák