Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobyjack

    senior tag

    válasz Simulacrum #168932 üzenetére

    Részben egyetértek veled, de azt gondolom, ha rosszul játszol, nem tudsz egyszerűen felfelé jutni, hiába sráf-pozitív a rendszer. A nagy számok törvénye alapján mégis voltak akik 5-6-8-1000 csata alatt felértek a csúcsra, tehát valahogy mégis működik a dolog. Viszont azt gondolom sok köszönet nem lehetett ebben a grindelésben nekik annak ellenére, hogy mindenki büszke lehet magára aki bejutott az arany ligába. Nagyon örülök, hogy itt a fórumon többen is vannak köztünk ilyenek és többen igen kevés csatával, nagyon szép eredményekkel érték ezt el. Gratulálok nekik!

    Magam részéről az eleje igen jól ment, 5 nap alatt felértem 11-re, de ott nagyon durván megakadtam. Valószínűleg benne volt, hogy az utolsó két nap amikor már 11-en voltam, túlzottan erőltettem, amit nem kellett volna. Így a meglévő ezüst ligából is kicsúsztam mert a sráf hatékonyságom csúnyán leesett, pedig 11 ponttal, jobb eredménnyel voltak akik befértek ezüstbe végül.

    Fél év múlva megint lesz ranked, szeretném remélni, hogy gyakorlatba tudom vinni a levont tanulságokat és érezhetően jobban fog menni.

Új hozzászólás Aktív témák