Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz Barret001 #167394 üzenetére

    az a baj a stat alapján összerakott csapatról, hogy nem fedi a valóságot. mondok rá példát:
    itt vagyok én, nem szeretek artyval játszani mert nem jön be, viszont a küldik miatt kell. megyek mondjuk 100 csatát, tuti hogy leesik legalább 100-at a wn8-am/ mivel nem sokat artyzok, igy nem tudom mivel hova kell állni, hová tudok belőni stb/. szóval béna vagyok vele.

    namármost aki sokat tolja az artyt és nem megy vele túl jól, simán leronthat egy zöld statot narancsra, de ez a játékos a többi tankjával csinált zöldet. a wg csak azt látja hogy narancs, na akkor megy a narancsok közé, ott meg jól leaprít mindenkit mert csak az arty miatt szarabb a statja.

    tanktipusra meg lebontani a statokat és úgy összeállítani a csapatokat, háát lehet várnánk 5 percet is mire összejönne 30 hasolnó képességű játékos.

    engem meg egyáltalán nem zavar, sőt örülök, ha van egy lila a csapatban/ bár nem mindig előny :)/

    inkább azt kellene megvalósítani, hogy ha én tier 6-al akarok játszani, akkor ne kelljen a tier 8 meg tier 7 tankokkal küzdenem.

    tegnap 27 csatát mentem a skorpió G-vel zsinórban tier 10-ben. ez is nagy gond, hiába vezették be a 3-5-7 , 5-10 felállást, nem valósul meg, sőt a pályák is ismétlődnek, van olyan nap, hogy egyes pályákon nm is játszom

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák