Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz #77646080 #163334 üzenetére

    Hm.... És a legények 1 skill hely csak 70 százalékos, a parancsnokon kívül senkinek nemis raktam be egyetlen skillt/perket sem...

    Azt hiszem, sokat jelent, hogy azért sokat játszottam vele T10ben, és szerencsére maga a játék stílusa nem változott annyira, csak kicsit okosabban kell időzíteni.

    Másoknak:
    Nem az IS-4 maga a lényeg, hanem az oda vezető út. KV-4, ST-I. Sajnos T10ben a páncél amig nem elég OP brutál, addig nem ér semmit. Egy MAUS páncél használható, vagy egy Type 5, de még azok is szenvedés, mivel köpik a goldot minden tankból... Ma 113 jött szembe, szép csicsás ikonnal jelezve a neve mellett, hogy ő bizony jó ranked helyezést ért el, és spammelte az M103-ra a goldot.... Nesze neked hulldown... Akkor mondtam azt, hogy akkor még az OB263al megyek egy kört...
    Ami egész szépre sikerült :)) :DD :B

    zozyk:
    Megvan még az a 64GB SSD? használd exkluzívan rendszer SSD-nek, a másikra meg nyomd fel a játékokat, a HDD-re meg adatok/letöltések. Nálam is így van.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák