Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz jozefgucci1 #161630 üzenetére

    Ennyire nem kell lesarkítani. Nem mondtam, hogy tapsikolni kell. Lehet idegeskedni, teljesen jogosan. De nem kell a vérét követelni rögtön minden fejlesztőnek.
    Az pedig, hogy 6 év után kiadtak egy bugos 1.0-t, azért nem jó példa, mert itt az 1.0 nem egy szokványos patch, hanem egy teljesen új motor. Ha ugyanilyen súlyos gondok lettek volna mondjuk a 0.9.21, és a 0.9.22 között, akkor oké, az gáz lenne. Mint ahogy a chat meghülyülése egyik patchről a másikra gáz is volt. De itt azért ennél sokkal komolyabb update-ről van szó. Hollywoodi nyelven szólva ez egy remake. Ugyanaz a tartalom új köntösben.
    És mielőtt le lennék "végé bérencezve", nem védem őket, mert elég gátlástalan, pénzéhes banda, de még mindig azt mondom, örüljünk, hogy nem egy EA, vagy egy Ubisoft atyáskodik fölötte. Akkor nem lenne encore engine sem, meg a chat hibáért is várhattuk volna a kárpótlást. Kaptunk volna egy "Ki lesz javítva, de addig is örüljetek, hogy ingyen játszhattok" dumát. De ezek azért, ha egy-egy patch után volt is új hiba, elég gyorsan orvosolták. Ha nem sikerült hamar megoldani, és akadályozta a játékot, akkor még kárpótlást is kaptunk.
    Szóval kis türelem nem ártana. Két napja változtatták meg alapjaiban a játékot. Szerintem a fejlesztők most sem nagyon alszanak, hogy mielőbb javítva legyen minden.

    Pug:
    Azt sem lehet mondani, hogy birka hozzáállás, mert rengetegen, köztük én is, a teszt szerver ideje alatt is jeleztem bugokat. A hivatalos fórumok is tele vannak a hibajelentésekkel. És a teszt alatt is lehetett látni, ahogy verzióról verzióra javul a dolog. A WG-re meg pont nem jellemző a "jól van, úgy ahogy van és fogd be a pofád" hozzáállás. Legalábbis a hibák tekintetében. A játékmenet az más. Azt sajnos elég jól feláldozzák a pénz oltárán.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák