Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jag

    senior tag

    válasz ddt500hu #157437 üzenetére

    "Persze a kék biztos egy rakás szar az életben aki csak a gép előtt van elemében. Véletlenül sem lehet 3 gyermekes családapa, jó munkával, 2-3 hobbival amiben ügyes."

    Öööö nem.
    3 gyerek, 2-3 hobbi, feleség, munka után vagy semmi időd játszani, vagy ha van, akkor az kurvanagy gáz a családodra nézve.
    Vagy le sem szarja a wot-ot.
    Ezek a lehetőségek.

    Egy szint után wot-ban jónak lenni (meg úgy általában online játékokban, meg egyébként bármi másban) rengeteg idő és pénz.

  • HellGreg

    őstag

    válasz ddt500hu #157437 üzenetére

    Azt hiányolom a wn8-ból, hogy a spotolás semmilyen szinten nincs benne. Pl. spotolok 7000-et, sebzek 500-at. Első vagyok XP-ben és kapok 600 wn8-at. Ez valósághű? Ha a wn8 csak sebzésről szól, nem kell azon csodálkozni, hogy mindenki a sebzést hajszolja és leszarja a csapat többi tagját, pláne ha nagyon vesztésre állunk.
    Másik: Ha elcsesztem az első 5000 csatámat bohóckodásra, van 15K csatám, de még mindig 1100-1200 a wn8-am, és aszerint ítélnek meg, ergo nyomorék vagyok. Azt persze nem látják hogy mondjuk az utolsó 1000 csatám 1600-as átlagon ment, így retardnak vagyok bélyegezve.
    A wn8 túl felületes abban a formában ahogy a csatában látod, egy hülyeség és csak arra jó hogy a 3000-es szuperintelligens játékos köszönése a többieknek egy szép "fucking morons" jónapot helyett.
    És igen, ismerek konkrétan olyan embereket, akik 1800-2000 wn8-cal tolják, de nincs gyerekük, családjuk, vagy munkájuk, vagy egyik se, az egyetemet se tudták befejezni stb. Aztán mennek és fröcsögnek arra aki hétvégi hobbijátékos de mellette van ezer dolga. Én ezt annyira nem nevezném korrektnek. Mindenki ugyanannyit fizet vagy nem fizet a játékért és mindenkinek ugyanolyan joga van ott lenni mint neked vagy nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák