Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz zodo #156522 üzenetére

    Ügyes! Néha muszáj lighttal sebezni, mondjon bárki bármit.
    Ha megengedsz egy-két észrevételt. Egyrészt nagyon bezoomolsz, nem tudom, neked ez megkönnyíti-e a célzást, számomra a visszajátszásból úgy tűnik, hogy hátrány, mint előny. Nem csak azért, mert ilyen belenagyítás a szóráskép miatt felesleges, hanem rengeteg eseményről lemaradsz magad körül, miközben ennyire bezoomolsz. Nem mondom, hogy "nagytotálban" kell 400 méterre sznájpolni, de szvsz. könnyebb, ha kevésbé zoomolsz be, nem is szalad ki olyan gyorsan a képből a célpont, nem kell követni, meg hát ugye jobban tudsz közben figyelni a környezetedre, felbukkan/észrevesz valaki, vagy csak közeledik egy potenciális ellenfél, aki esetleg kiszúrhat lövéskor stb. Másrészt, és ez volt az, ami feltűnőbb, szerintem nagyon fel van húzva az érzékenység az egérbeállításoknál, a finom követés helyett sok aprót húzol, ezzel értékes másodperceket veszítesz. Szembetűnő ez a legelején a 13 75-nél, már 15 másodperce követed a célpontot, folyamatosan csak mögötte vagy a célzóval, és lőni is csak akkor tudtad elkezdeni, amikor leláncolták. Most szerencséd volt, mert volt ennyi idő, de más helyzetekben ez csatát dönthet el, hogy ezalatt a 15 mp alatt sebződés nélkül elszaladt előtted keresztbe egy ellenfél, miközben gyakorlatilag zavartalanul ki lehetett volna őt szedni ennyi idő alatt. Következő kill SP I C ugyanez, mögötte van a célzód és csak próbálod lekövetni ahelyett, hogy elé tartanál és úgy tüzelnél. Ha nincs ott a pálya széle és a víz, akkor nem lassul le és simán kereket old előled.
    Ne vedd rossz néven, abszolút csak észreveételeket/tanácsokat írtam, nem kötözködni akarok, az eredmény magáért beszél, nem kell magyarázni. Grat még egyszer!

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák