Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz xAttilax #152817 üzenetére

    annyi az újítás, hogyha állandóan streamokat meg a tanks.gg-t nézegetném akkor nem lenne időm játszani.
    én csak azért vagyok néha mérges, mert leheteltlen helyen lehetetlen szögből olyan tank lő be ami még a fetéket sem verhetné le a tankomról.

    én nem nézegetek semmit, nem vagyok tapasztalt játékos, pedig van 33k csatám, de azt tudom, hogy 2013-ban amikor kezdtem sokkal de sokkal jobb volt a játék: randomban is mindenki, vagy majdnem mindenki tudta a dolgát, nem volt olyan hogy minden tank egyoldalra, mintha kolomp lenne az első nyakában mint a marháknak és a többi meg megy utána.

    sokkal jobb volt a játékélmény, pedig sokkal több játékos volt fenn.
    jobban lehetett nagy kalibert tank ászt meg ilyeneket lőni. az M6-al volt hogy 4-5 tank ász is összejöttegy nap, most már fehér holló számba megy ha véletlenül jön egy tank ász vagy nagy kaliber.
    rengeteg az OP light tank tier 8-tól felfelé és ezekkel nincs mit tenni. majdnem minden vereségem 15-3-4-5-re végződik, úgy, hogy az adott csata WN8-a 1500 fölötti, egyszerüen eltolodott a játék menete a light-med irányba.
    én nem vagyok jó csak heavy és td ágon ott sem vagyok op játékos, nincs is light tankom csak 2 a küldik miatt, ezért én és a hozzám hasonló játékosok hátrányban vannak a többiekkel szemben. és a csalásokról nem is beszéltem, az egy külön téma, nem is foglalkoztat. láttam pár videót, aki csal az saját magát veri át.
    kicsit hosszúra nyúlt de ez a véleményem.

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák