Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz kchryss #150741 üzenetére

    Szerintem a "sebezz negyvenet a Leviathan-ba", meg az "öld meg a Leviathan-t másodlagos löveggel" küldik jóval nehezebbek lesznek. :K

    Tegnap az első csatámban (Stein-nel) megcsináltam a három kill másodlagossal és a rammolós küldetést. Oké, hogy mákom (is) volt a szerencsétlenkedő ellenfél miatt, de tényleg nem egy kihívás, ha szereted a fogócskát... :D

    Ezután mentem pár kört, kifejezetten a 40 sebzéses küldetésre gyúrva. Amikor azt hittem, hogy "na, most tuti kész", akkor volt max 30 Leviathan találatom... :(

    A másodlagos löveg pedig mindkét tankon csak akkor üt át (majdnem) biztosan, ha elég közel állsz a szörnyhöz, ehhez pedig igen jól (és tegyük hozzá, hogy pofátlanul) kell helyezkedned a végjátékban és várni a ziccert, ami vagy bejön, vagy nem. ;] A nehézség ugyanaz, mint a 10 Leviathan killezős küldetésnél volt: a végén 4-5 csapattárs áll csőretöltött fegyverrel, hogy övé legyen az utolsó lövés, miközben a Leviathan 1000 HP-val átsétál a kapun... :W

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák