Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zserrbo

    aktív tag

    válasz Diarmand #15014 üzenetére

    A jog alatt nem kifejezetten a hivatalos joga van vmihez titulust értettem, hanem a felhasználók értelmes visszajelzéseit. Mondom a teljesség igénye nélkül sorban:
    Ha fizetek a játékért indok nélkül ne zárják le hamarabb az eventet (nem egyszeri eset)

    - képesség alapú MM? "Már százszor megmondtam. Nem akarok olyat."
    - a csapatod miatt vesztesz? "Ne játssz csapatjátékokkal."

    Probléma a T8-as prémium tankok amiket teljesen új játékosok vezethetnek? "De szörnyű..."

    az MM ugyan arra a pályára dob mindig, az egész hétvége alatt? "Milyen szörnyű.."

    Foch 155 túl erős? "Ne játssz a Foch 155-el" Nagyon bosszantó tud lenni mikor a távoli bokorból 3x 800 felett isebzést ad egy ilyen szar.

    Az elsővel kapcs már többször leírtam a véleményem, utálom amikor 15-ből 10-nél több ember inkább a zászlóra se megy inkább bukjuk el.

    A másodiknál, ha én döntenék valóban az adott szintű prém tankot nem engedném, hogy megvegye x játék alatt. Tudom ez se garancia, mert vannak totál hülyék több ezer csatával is, de mégis legalább egy oktató módot kötelezővé tennék, ha mást nem.

    A harmadikra reagálva az összes ismerősömet bosszantja, hogy nem forognak rendesen a pályák, illetve azt meg tudom érteni, ha a kisebb szintű tankokra is van specializálva egy-egy pálya, de ez esetben legyen több pálya, mert unalmas tud lenni sok játék után.

    A "Milyen szörnyű" flegma válaszoktól okádni tudnék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák