Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Czmorek #149383 üzenetére

    Nos, még jó, hogy van egy jó WOT-os applikáció amin meg lehet nézni a munkában is, hogy a Küldetésekkel hogyan állunk, így most megvilágosodtam, hogy igazából a Stug IV 75 Kitüntetéses, T28 HTC 68 (minden 15-ös), T55A 56 (4 db 15-ös, 5-ik nincs kész)!
    Akkor ha jól számolom, lesz 14 tokenem, amire 4 elmegy a T55A HT-15re elmegy, tehát marad 10 db tokenem?!? Eddig jó a matek? :F
    Ezeket tudom felhasználni úgy az Obj-es küldikhez, hogy 1-14-ig egy kell a 15-öshöz pedig 4, hogy meglegyen kitüntetéssel vagy simán?
    LT, MT és TD már csak a 15-ös van vissza, akkor az lenne 3x4=12 token!?
    Obj.260 most már csak akkor kerül a garázsba, ha minden típust végig csinálunk ugye, ezt jól olvastam korábban?! Tehát mindenképpen meg kell csinálni a HT ágat is, amivel sehogyan nem állok jelenleg!? :F :((

    szerk.: vagyis akkor ezek szerint csak a 15-ös küldi teljesítése kell Kitüntetéssel, mert csak azért jár token, az lényegtelen, hogy mondjuk előtte csak az Elsődleges rész van meg!? :F

    (#149391) sequator: ha a HT vonalon nincs meg egyetlen küldim sem, akkor is ki tudom váltani a 15-öst?
    (#149393) jr1994: most akkor mi az igazság? (mondjuk úgy sem lesz annyi tokenem, de azért jó lenne tisztán látni.)

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák