Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grex4

    aktív tag

    válasz Sanya #14148 üzenetére

    ha jól értem szavaid akkor ha csengetnek vagy elkészült a kaja akkor te negyed órát (vagy a meccs végéig) képes vagy távol lenni a géptől, úgy hogy előtte 30mp-el indítottad el a csatát ? Napi 2 áram kimaradás vagy reset esetén meg nem hinném hogy 14 másik ember játékát akár elbaltázva játszanod kellene míg a problémád meg nem oldódik. Tekintve hogy nem köti ki senki az afk-t, ezért teljesen normális ha X ember a csapatban afk-zik. 15 fős csapatból ráadásul a hibátlan MM-nek köszönhetően te szó nélkül eltűröd hogy 1-2-3 ember a komplett meccs alatt a gépnél sincs? (Volt itt anno egy srác aki vadászott valamelyik Object artyra és ő mondta hogy több száz csata után lett kitéve, normális az hogy több száz csatán át ilyet megtehet bárki? és a másik 14 ember játéka?)

    beküldöm replay-t látom te sem értelmezted megfelelően akkor leírom újra.
    Valaki elkövet valamit (lesebzi csapatát, belök a vízbe, leláncol 4 embert, 3szor neked megy, kitol a fedezékből, utolsó tankként beugrik a vízbe miközbe esélye még lenne nyerni etc.), erről egy valaki küld egy replayt megindokolva a problémát WG-nek és ezután a rendszer automatán felfüggeszti a hibás embőc fiókját 1 napra. Ha a hibás embőc tudja hogy hibázott akkor leüli a büntijét, ha nem tett semmi rosszat akkor ő is válaszol bizonyítékkal a wg-nek hogy ő márpedig ártatlan és csak ekkor kell ránézni a replayekre hogy mi történt. Viszont ha bebizonyosodik hogy tényleg nem tett semmi rosszat akkor a feljelentő megy pihenni 1 napra. Ilyen következményekkel mint írtam, nem érkezne 100000 feljelentés csupán akkor ha a csapat kárára történt valami.

    Jelenleg a reportolás max a botokat szűri ki 100 afk csata után, ha egyáltalán lejelentik. Az összes többi report az égvilágon semmit sem ér. Bármit megtehetsz a játékban, bárkinek a szórakozását elronthatod bármiféle következmény nélkül, amíg nem lövöd ki úgy, hogy röhöghet a markában mert semmit sem kap érte.
    (Tegnap verte ki a biztosítékomat mikor kv-1-et próbáltam harmadjára leduplázni, végre lett volna esélyünk nyerni MM-nek hála mikor is egy 3 fős platoon szitává lőtte a csapattársait hátul, 2 ember kékült be (feltehetően az a 2 aki kilőtte ezeket a barmokat persze) és a lehozható meccsemet 15v9-ről indíthattam el... vesztettünk) Egy ilyen parádé után senki sem kap semmit, max az aki kilőtte az ilyen barmokat. Ugyanis te szitává lőheted a csapatodat ha nem nyírod ki, leláncolhatsz akár mindenkit. (Innentől ugye lassabb a tank és lánc hp-ja is eltünik)

    Nem trollkodni akarok csupán 5 perc gondolkodás után létrehozható lenne egy olyan rendszer amiben mindenki jól érzi magát aki játszani szeretne!

    04ahgy: Mint írtam, 5 vagy 8 jelentés azon a meccsen érne szankciót, ha te hyperszuper taktikával megnyered a meccset hol jelentene ennyi ember? Top tankkal bezúzol egy olyan sarokba ahol még golyót sem fogsz fel a csapatodnak, sőt egyértelmű hogy utolsóként halsz meg és max 1 lövést tudsz majd leadni arra már jelentkezne 5-8 ember.

    [ Szerkesztve ]

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák