Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Stanislav84 #140133 üzenetére

    Igaz is, a scorpionak olyan jo az alcaja h 445rol is lazan eszreveszik bokorban :)

    Lacibacsi, a scorpion g olyan jol hozza a profitot h csokival is boven jo, statpadderkedni nem tudok vele, mert nem jo a statom, kozel 800 meccs, de mivel meg 1000wn8 alatti bot koromban is sokat mentem vele realisabb lenne nezni vmi adatot az utso 200ra.. Szal elsosorban kredit es legenysegkepzesre volt/van tartva, ill megfelelo palyan a jatekelmeny is egesz jo. Mostonaban raktam fel 3 aszt is ide, nezd vissza ha erdekel esetleg

    Mikor megvettem eleg sokat segitett a kredit termelesben, igy nagy haszna volt annak is ha gyengen jatszottam. Most mar nem annyira foglalkozok a kredittel mert nem sietek a tier tizbe, elobb olyan szinten kene jatszanom.. Statpaddernek nalam a t-28 szamit, de igazabol valosabb kepet fest h szeretek jatszani vele, a scorpioval is, meg a tigrissel is mert nagy a tuzerejuk, az elso sorban torteno birkozasban joval gyengebben teljesitek, a tankallomanyom se igazan jo hozza. Szal nah ;]

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák