Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz e-newsee #138971 üzenetére

    Hát jah,az előbb mentem T25 AT -val hogy na azért mégiscsak menjek azzal is mert sohasem lesz meg a hőn áhított T95. :D

    Figyelem! Az alábbi bejegyzés gyenge idegzetű olvaóinknak nem ajánlott. :DDD

    Nem egészen 4 perc alatt kikaptunk 15-0-ra. :C Ez már "szép teljesítmény". :DDD Nem voltam rest,összeadtam az egész csapat sebzését és a végeredmény 2928. Az ellenfélnél a legtöbbet sebző játékos 2300-at sebzett.
    Tehát statisztikailag majdnem egymaga is megnyerhette volna a játékot a mi 15 fős csapatunk ellen.

    Szerencsére ez nem mindennapos,bár ehhez közeli eredmények mindig akadnak.Egy ilyen kör után azért erősen elgondolkozom hogy vajon tényleg ennyire buták voltunk? :U Hiszen abban hogy elveszettünk egy csatát nincsen semmi különös.Az már inkább érdekes ahogy elvesztettük azt a csatát. :K Természetesen a fő befolyásoló tényező a játékos,de úgy gondolom csak ezzel ezt nem lehet megmagyarázni.
    A bénaságunk nem elég,mert ugye sok lúd disznót győz alapon minimum 1 ellenfelet illett volna kilőnünk.
    Ilyenkor borítékolható egy csapatszintű negatív rng-t is ami generálja a sok lepattanót,vagy a földbecsapódó/mellészálló lövéseket. :K Tehát amikor a kettő dolog együtt jár akkor születhetnek ezek a szép eredmények.

    A másik az az utolsó esélynek csúfolt valami ami kvázi lehetővé teszi a low hp-s/egylövéses ellenfélnek (főleg piros játékosnak ;] ) hogy válaszként kicsapjon minket egy ammorackkel. :C Ezt a mai napig nem tudom elfogani,legyek akármelyik fél egy ilyen szituációban. :U

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák