Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Dobi 562 #128636 üzenetére

    Nem akartál, de azért megtetted, több ízben is, és én ezt/ezért vettem magamra, mert mikor szidsz egy tomato-t, azzal engem is szidsz, mikor jönnek a "lilák" és kerek perec közlik, hogy 2000 WN8 alatt mindenki agyhalott, azzal engem is besorolnak a skatulyába, tehát rólam is szó van. Vagy hogy gondolod, hogy ne vegyem magamra, mikor tágabb értelemben véve rólam van szó? Menjek el mellette és öltsem magamra a közöny köpenyét?

    Ha lila vagy, de ha csak kék már akkor is tudod, hogy a játéknak vannak exploit-jai. A statisztikai rendszernek is, különben nem beszélhetnénk statpadderekről. Ezzel újfent nem azt mondom, hogy mindenki alkalmazza, mert ismerek, ismerünk embereket, akik nem, de ha egy lila a statra megy, akkor könnyebben tud lila, vagy még lilább lenni. Az se vitatható, amit én állítottam a sebzés-győzelem korrelációja kapcsán. Minél kevesebb sebezni való marad a csapatod fennmaradó részének, statisztikailag annál valószínűbb, hogy megnyerik a csatát.

    Ez újfent személyes vélemény, de: Ha úgy érzed/tudod, hogy a játékkal kapcsolatban magasabb szintű tudásod van, akkor mit akarsz bizonyítani é kinek? Ha pediglen úgy döntesz, hogy eme felsőbb szintű tudásod ellenére leereszkedsz egy alacsonyabb szintűvel vitázni, akkor tartsd tiszteletben azzal, hogy csak a mondandóját nézed és arra reflektálsz, mert csak azért leszállni a "magas lóról", hogy megtöröld a csizmád nem túl etikus. Utána előadni az ártatlant pedig egyenesen álszent és képmutató. -> WoT-os elitizmus, amit irtani kéne.

    en pontosan ertem, hogy miert irod amit irsz.

    Bingó! -> Nem azt kéne értened, hogy miért írja. Azt kéne értened, amit ír. És csak erre reflektálni, vagy semmire.

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák