Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz SoulReaver #128363 üzenetére

    Tulajdonképpen nem is csináltam meg, mert nem is jutottam el a legvégső LT-15-ig.

    De ha be lett volna jelölve, akkor meg lett volna ugye. De ez magánügy :)

    Az előző LT-15, a 7000-rest már belinkeltem, ha valakit érdekel [link]

    Így van, elsőre úgy sem sikerül, a recept az, hogy szerezzen az ember egy jó 8-as scout-ot(szerintem az amx a legjobb, főleg azért mert autoloaderes, így nem nehéz 1500-2000 sebzést hozzátenni, hogy összejöjjön), hegyezze ki a legénység képességeit és a tank felszereléseit látótávolságra és álcára, képezze át ha kell

    A meccs első szakaszában egy jó bokorból passzívan scout-oljon, a vége felé pedig okozzon némi kárt is, és akkor szerencsével előbb-utóbb bejön.

    Ez most tökéletes volt, látható volt hogy minden úgy alakult, beleértve a csapattársak és az ellenség mozgását is, ahogy nekem jó volt :)

    A 7000-res is úgy alakult, szerencsésen.

    Tehát lényegében szerencse kell hozzá, de kell pluszba az is amit leírtam(látótávolságra és álcára kihegyezett tank(amx) és legénység, mert ugye a fő dolog a passzív scout, másodlagos a sebzés), a kettő együtt kell.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák