Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Dr.Én #127318 üzenetére

    Nem túl sok jóra sajnos. Az elmúlt 1hónap tapasztalatai : A tornyomat szemből 100m távolságból beverte egy T-30.jpgE100 330+ heatel már beüthető . . . Nem hogy az arcom de a pofám leszakadt döbbenetembe. Ha nem velem történik el sem hiszem másnak . . . képek Az ágyú egy pontatlan szar , kifejezetten utálom. A hullod is egy kalap sz*r , no de miért ? Szemből akár melyik X tank beüt minden gond nélkül kivétel facehug. A sidescrape még csak csak jó volna viszont az értelmesebb játékosok tudják hogy ha betöltik a 300+ goldot mielőtt kiérnél belövik a frontodnak akármelyik szélét ha pedig overmacheled a lánctalp között még könnyebben átlőnek. All in all retardált enemy ellen OP de már ott sem véd meg a goldtól ha egy kicsit is használja a fejét bömbike, tapasztalt játékosok ellen kifejezetten szar. Én nem tudom randomra jó szívvel ajánlani. Az utolsó 2 csata amikor átlőtték a tornyomat szemből azok voltak az utolsóak :W

    Megvan az IS-4 és igaz hogy randomra ő sem az igazi viszont mérföldekkel jobb az IS-7nél, JPGE100 HEATEL lövöldözött rám egész meccs alatt a tornyom és az oldalam bírta a strapát mellé csapodott egy E100 és E4 is akik ömlesztették rám a goldot :P hatástalanul 7k + pattanó . . . amit egy is7ben nem tudtam volna megcsinálni pedig nagyon jó játékosok voltak. Lassabb az IS-4 sokkal mint egy IS-7 viszont cserébe kapsz egy tökéletesen használható páncélt és egy b*szó ágyút. IS-4 alsó lemezét ugyan úgy belövik mint bármi másnak DE ! a frontodra látnak csak rá bátran kiállhatsz akár mi elé esélytelen hogy beverjen. A sidescraperől nem is beszélve már HE-t töltött rám jó pár alkalommal az E100 meg jpge100 :DDD Amolyan orosz mausként tekintek rá. Nála a magas DPM nem hátrány hanem előny ugyanis van páncélzatod amit ha ésszel használsz nem ütnek be ... A múlt héten 4-5 alkalommal jött a MAUS oszt gondolta pff is4. Nem kevesebb mint 1,5-2percel később rám Rusholt-Ragelve ugyanis 700körüli hpja maradt és nem tudott beütni ;] ezt szorozd meg 4-5 alkalommal. Eddig csak az E5 jelentett kihívást ellenfélnek. Maximálisan ajánlom ha mindenképp orosz heavybe gondolkodsz ;)

  • zodo

    nagyúr

    válasz Dr.Én #127318 üzenetére

    Csak a gold, top tierként, pluszos rng-el és ideális mm / map leosztással "lehetsz isten" különben max annak örülhetsz ha pattintasz egyet.
    Helyzet csak rosszabbodik mivel minden más (td-med) osztályt tolnak az egekig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák